Promyk nadziei

i

Autor: materiały TVP

Promyk nadziei streszczenie odcinków 44, 45, 46, 47, 48. Omer zrywa z Ipek. Suhejla ulega wypadkowi. Jest sparaliżowana od pasa w dół

2021-05-20 11:02

Promyk nadziei odc. 44, 45, 46, 47, 48 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 24-28 maja w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 44, 45, 46, 47, 48 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Promyk nadziei - odcinek 44

Omer oznajmia Ipek, że z nią zrywa. Ipek wyprowadza się z domu jego rodziców. Selma i jej córki zamieszkują w domu matki Ahmeta. Selma zmusza Bahar do zmywania schodów. Ozan odnajduje Ipek i sprowadza ją do rezydencji.

Promyk nadziei - odcinek 45

Między Selmą a lokatorami dochodzi do konfliktu. Selma postanawia odprawić Bahar do jej prawdziwej matki. Ipek wraca do rezydencji. Suhejla wyznaje Omerowi miłość, potyka się i spada ze schodów. Musi przejść operację. 

Promyk nadziei - odcinek 46

Po operacji Suhejli okazuje się, że jest sparaliżowana od pasa w dół. Selma odprowadza Bahar do pewnego domu, mówiąc, że tam mieszka jej prawdziwa matka. Suhejla chce zatrzymać Omera i grozi, że się zabije. 

Promyk nadziei - odcinek 47

Halil organizuje dla Suhejli szpital w Szwajcarii. Tułającą się po ulicach Bahar przygarnia właścicielka sklepu. Omer jedzie do więzienia na rozmowę z ludźmi oskarżonymi o zabicie ojca Bahar. Z myślą o Suhejli Sedat organizuje przyjazd lekarza z Ameryki. 

Promyk nadziei - odcinek 48

Bahar spotyka inną sierotę Esmę i prowadzi do sklepu pani Nurczan. Omer zabiera Suhejlę ze szpitala, obiecując pomoc lekarza z Ameryki. Neslihan myśli, że Omer porwał Suhejlę. Ipek dowiaduje się, że Selma porzuciła Bahar.