Promyk nadziei streszczenie odcinków 156, 157, 158, 159, 160. Wszyscy dowiadują się, że Suhejla zabiła Zuhal. Mahmut idzie zabić Omera, a Suhejla Ipek

2021-11-21 19:44 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 156, 157, 158, 159, 160 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 22-26 listopada w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Promyk nadziei odc. 156, 157, 158, 159, 160 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 156

Halil oznajmia Filiz, że nie pozwoli jej odejść, bo chce dbać o swego przyszłego syna. Ozan ostatecznie zrywa z Peri. Neslihan znajduje mu odpowiednią dziewczynę. Omer oznajmia Melisze, że Sedat jest chory. Meliha rozpacza.

Promyk nadziei - odcinek 157

Meliha rozpamiętuje chwile spędzone z Sedatem. Filiz mówi Halilowi, że najpewniej urodzi syna. Ozan wraca do domu, a Neslihan już szuka mu nowej dziewczyny. Neslihan oznajmia Suhejli, że wszystko wie i że policja zaraz ją aresztuje.

Promyk nadziei - odcinek 158

Neslihan oznajmia Suhejli, że zaraz przyjdzie po nią policja. Suhejla sprawia wrażenie skruszonej. Bahar przypomina sobie, jak było w domu Omera w górach. Zjawia się policja z nakazem aresztowania Suhejli i Selmy.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - odcinek 159

Suhejla ucieka, zanim policja zjawia się pod drzwiami. Halil jest wściekły. Wszyscy się dowiadują, że Suhejla zabiła Zuhal, a Selma jest w to zamieszana. Neslihan przekazuje Ahmetowi rzeczy dla Filiz, mówiąc, że ciężarnej się przydadzą. Ahmet popada w rozpacz. Mahmut idzie zabić Omera, a Suhejla Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 160

Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła i chce się mścić. Sedat jest poważnie chory i nie chce się spotkać z Melihą. Mahmut przyłapuje Suhejlę pod domem, w którym jest Ipek. Suhejla wyjawia mu, że kogoś już zabiła. Razem jadą do jego kryjówki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE