Promyk nadziei streszczenie odcinków 137, 138, 139, 140, 141. Suhejla namawia Mahmuta, by razem zemścili się na Ipek i Omerze. Filiz jest w ciąży

2021-10-27 15:55 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 137, 138, 139, 140, 141 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 25-29 października w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 137, 138, 139, 140, 141 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 137

Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma. Suhejla wpada w panikę. Neslihan odnosi niemowlę matce do szpitala. Ozan idzie do gabinetu Halina szukać obciążających go dokumentów. Halil wraca i dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat romansu Halila z Filiz. 

Promyk nadziei - odcinek 138

Neslihan oddaje Ruzgara jego matce i mówi bliskim o tym, że Suhejla porwała niemowlę. Omer z wściekłości wyrzuca Suhejlę z domu. Suhejla odgraża się, że zabije Neslihan, więc Halil wypędza ją z domu!

Promyk nadziei - odcinek 139

Po gwałtownym rozstaniu Omer i Suhejla nie odbierają telefonów, więc rodzina się denerwuje. Ipek wpada na pomysł, gdzie szukać Omera. Suhejla namawia Mahmuta, by razem zemścili się na Ipek i Omerze. Ipek znajduje Omera, pociesza go i wydaje się, że ci dwoje znów się zejdą. 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - odcinek 140

Ipek i Omer obiecują sobie, że znowu będą razem. Suhejla wraca do domu i dochodzi do kłótni z Ipek. Mahmut dostaje wezwanie na sprawę rozwodową. Filiz ostatecznie decyduje się na ślub z Mahmutem. Dostaje mdłości, a test ciążowy daje pozytywny wynik.

Promyk nadziei - odcinek 141

Suhejla informuje Mahmuta, że Bahar jest córką Omera i Ipek. Mahmut zamierza porwać Bahar. Filiz nie mówi Halilowi o ciąży i postanawia wyjść za Ahmeta. Jaszar godzi się z Omerem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE