Promyk nadziei 03.12.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy oglądać 165. odcinek?

2021-12-03 14:39 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to turecki serial, który w marcu 2021 roku zajął miejsce Więźnia miłości. W ostatnich miesiącach widzowie mieli okazję śledzić kolejne perypetie Ipek, Bahar i Omera. Z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek produkcji, aby poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Niestety w piątek 3 grudnia 2021 roku widzowie nie zobaczą kolejnego epizodu tureckiej telenoweli. Dlaczego?

Promyk nadziei 03.12.2021 - dlaczego nie ma? Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Elif, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Promyk nadziei oraz Zapukaj do moich drzwi to tureckie seriale, które rozkochały w sobie widzów w Polsce. Uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, intrygi, kłamstwa, romanse, zdrady oraz pościgi.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei 03.12.2021 - dlaczego nie ma?

W piątek 3 grudnia 2021 roku widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka Promyka nadziei. Wszystko ze względu na to, że dzień wcześniej, 2 grudnia, Telewizja Polska pokazała finał telenoweli z Turcji. W ostatnim odcinku produkcji Mahmut wyznał Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kiedy kobieta zaczęła odchodzić, on wyciągnąć broń i strzelił w jej kierunku. Kobieta padła na ziemię. Chwilę po tragicznych wydarzeniach na miejscu pojawili się Omer i Bahar, którzy próbowali ją uratować. Niestety, na to było za późno.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE