Projekt Lady 5 – casting. Jak się zgłosić do programu?

2019-12-04 22:51 kw
Projekt Lady
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Projekt Lady to program, w którym udział bierze kilkanaście dziewczyn, którym obce są dobre maniery. Pod okiem mentorek – Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej uczestniczki przechodzą prawdziwą metamorfozę, stając się kobietami z klasą. Program zadebiutował na antenie TVN w 2016 roku i przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Nic więc dziwnego, że stacja planuje kolejną – piątą już edycję show. Rozpoczynają się castingi do nadchodzącej odsłony Projektu Lady. Sprawdź, jak zgłosić się do programu.

Projekt Lady 5 – casting. Jak się zgłosić do programu? Program Projekt Lady pojawił się na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku i od razu zyskał ogromne grono odbiorców. Widzowie z chęcią oglądali przemiany, jakie zachodziły w wyglądzie oraz zachowaniu uczestniczek. Wcale nie dziwi więc fakt, że rozpoczęły się castingi do piątej odsłony programu. W jaki sposób można zgłosić się do Projektu Lady?

Projekt Lady 5 – casting

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, TVN planuje pokazać piątą edycję Projektu Lady w 2020 roku. Możliwe jest, że odsłona zostanie wyemitowana w okresie wakacyjnym, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich edycji. Wystartowały właśnie castingi do hitu TVN. Aby zgłosić się do udziału w reality show, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie projektlady.tvn.pl. Stacja czeka na zgłoszenia do 15 lutego 2020 roku.

NAJNOWSZE