Powstanie nowa trylogia Spider-Mana z Tomem Hollandem? Sony nie zaprzecza

2021-11-30 13:27 Leon Pietrzak
Tom Holland
Autor: Steven Ferdman/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nowy film o Spider-manie jeszcze nie wszedł na ekrany kin, a już pojawiły się informacje o następnej trylogii. Tom Holland podczas wywiadów podkreślał, że "Spider-Man: Bez drogi do domu" będzie zamknięciem pewnej historii, a fani byli przekonani, że już nie zobaczą aktora w tej roli. Okazuje się, że producent ma inne plany. O co chodzi?

Powstanie nowa trylogia Spider-Mana z Tomem Hollandem? Tom Holland to aktor, który wciela się w tytułowego bohatera serii i jeszcze niedawno żegnał się z całą obsadą. Wszyscy fani myśleli, że nie powróci do roli człowieka-pająka. Najwidoczniej producenci filmu o Spider-manie mają inne plany wobec aktora. Producentka, Amy Pascal, w najnowszym wywiadzie dla Fandango podzieliła się filmowymi planami Sony i Marvela. Wygląda na to, że Holland nie rozstanie się szybko ze swoją rolą.

Tomem Holland będzie znowu Spider-manem?

Amy Pascal powiedziała, że to nie jest ostatni film o Spider-manie i postać zobaczymy jeszcze na wielkich ekranach. Wspomniała również, że trwają już prace nad nowymi filmami, gdzie planują zaangażować aktora Toma Hollanda.

„To nie jest ostatni film, jaki zamierzamy zrobić z Marvelem, ani nie ostatni film ze Spider-Manem. Szykujemy się, aby zrobić kolejnego Spider-Mana z Tomem Hollandem i Marvelem. Teraz mamy trzy filmy, a zamierzamy zrobić kolejne trzy. To nie są nasze ostatnie produkcje z MCU.” - mówi Pascal

Sonda
Czy Tom Holland powinien ponownie wcielić się w Spider-mana?

"Hollywood Reporter" skontaktował się z Sony, aby potwierdzić słowa producentki. Studio nie ukrywa, że ma dobre stosunki z Hollandem i z przyjemnością stworzyliby nową serię, jednak oficjalnie nie udało się potwierdzić prac nad nowymi przygodami Spider-mana.

Spider-Man: Bez drogi do domu - kiedy premiera?

Reżyser zapowiada, że kolejna część przygód Spider-mana będzie znacząco różniła się od poprzednich. Aktor wcielający się w głównego bohatera potwierdza, że będzie mroczniej, brutalniej i bardziej sentymentalnie. "Spider-Man: Bez drogi do domu" ma zaskoczyć wszystkich fanów serii. Czy tak się stanie? Czy będzie to najlepszy Spider-man jaki wyszedł do tej pory? Przekonamy się 17 grudnia podczas kinowej premiery.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE