Powstanie nowa trylogia Spider-Mana z Tomem Hollandem? Sony nie zaprzecza

2021-11-30 13:27 Leon Pietrzak
Tom Holland
Autor: Steven Ferdman/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nowy film o Spider-manie jeszcze nie wszedł na ekrany kin, a już pojawiły się informacje o następnej trylogii. Tom Holland podczas wywiadów podkreślał, że "Spider-Man: Bez drogi do domu" będzie zamknięciem pewnej historii, a fani byli przekonani, że już nie zobaczą aktora w tej roli. Okazuje się, że producent ma inne plany. O co chodzi?

Powstanie nowa trylogia Spider-Mana z Tomem Hollandem? Tom Holland to aktor, który wciela się w tytułowego bohatera serii i jeszcze niedawno żegnał się z całą obsadą. Wszyscy fani myśleli, że nie powróci do roli człowieka-pająka. Najwidoczniej producenci filmu o Spider-manie mają inne plany wobec aktora. Producentka, Amy Pascal, w najnowszym wywiadzie dla Fandango podzieliła się filmowymi planami Sony i Marvela. Wygląda na to, że Holland nie rozstanie się szybko ze swoją rolą.

Tomem Holland będzie znowu Spider-manem?

Amy Pascal powiedziała, że to nie jest ostatni film o Spider-manie i postać zobaczymy jeszcze na wielkich ekranach. Wspomniała również, że trwają już prace nad nowymi filmami, gdzie planują zaangażować aktora Toma Hollanda.

„To nie jest ostatni film, jaki zamierzamy zrobić z Marvelem, ani nie ostatni film ze Spider-Manem. Szykujemy się, aby zrobić kolejnego Spider-Mana z Tomem Hollandem i Marvelem. Teraz mamy trzy filmy, a zamierzamy zrobić kolejne trzy. To nie są nasze ostatnie produkcje z MCU.” - mówi Pascal

Sonda
Czy Tom Holland powinien ponownie wcielić się w Spider-mana?

"Hollywood Reporter" skontaktował się z Sony, aby potwierdzić słowa producentki. Studio nie ukrywa, że ma dobre stosunki z Hollandem i z przyjemnością stworzyliby nową serię, jednak oficjalnie nie udało się potwierdzić prac nad nowymi przygodami Spider-mana.

Spider-Man: Bez drogi do domu - kiedy premiera?

Reżyser zapowiada, że kolejna część przygód Spider-mana będzie znacząco różniła się od poprzednich. Aktor wcielający się w głównego bohatera potwierdza, że będzie mroczniej, brutalniej i bardziej sentymentalnie. "Spider-Man: Bez drogi do domu" ma zaskoczyć wszystkich fanów serii. Czy tak się stanie? Czy będzie to najlepszy Spider-man jaki wyszedł do tej pory? Przekonamy się 17 grudnia podczas kinowej premiery.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE