Posłuchaj jak śpiewa Draco Malfoy ;)

2011-07-20 10:46
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Wszechstronnie uzdolniony Tom Felton!

Aktor, który zasłynął z roli Dracona Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze, może stać się już wkrótce gwiazdą estrady!

Oprócz ujawnionego w młodym wieku talentu aktorskiego, Tom posiada również duże zdolności wokalne. Jest członkiem czterech chórów szkolnych i kościelnych. Zaproponowano mu nawet miejsce w chórze Guildford Cathedral Choir.

Na stronie YouTube pojawiły się krótkie nagrania, na których Tom, pod pseudonimem Feltbeats, śpiewa swoje własne utwory przy akompaniamencie gitary. Piosenki spotkały się z dużym zainteresowaniem społeczności YouTube.

Ponownie nagrane pojawiły się także na iTunes, gdzie stopniowo przybywają kolejne nowe utwory młodego artysty. Krążą plotki, że Tom planuje obecnie nagranie debiutanckiego albumu. Jego najnowsza piosenka nosi tytuł "Let's take it back".Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE