Polska - Portoryko: eliminacje do Igrzysk Olimpijskich 2020. Gdzie oglądać mecz siatkarek w TV i online?

2019-07-29 10:44
Polska - Portoryko: eliminacje do Igrzysk Olimpijskich 2020. Gdzie oglądać mecz siatkarek w TV i online?
Autor: PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS

Rozpoczynają się eliminacje do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. W trakcie tych spotkań, nasze siatkarki powalczą o możliwość zagrania w tym prestiżowym turnieju. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polska - Portoryko w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Polska - Portoryko: eliminacje do Igrzysk Olimpijskich 2020. Gdzie oglądać mecz siatkarek w TV i online? Podopieczne Jacka Nawrockiego powalczą we Wrocławiu z Portoryko, Tajlandią i Serbią. Nasze siatkarki będą miały trudny orzech do zgryzienia. Od 2 do 4 sierpnia w stolicy Dolnego Śląska trwa Interkontynentalny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Warto przypomnieć, że po Final Six Ligi Narodów nasze reprezentantki pokonały Tajlandię 3:0 i przegrały z Serbią 0:3. Nasze siatkarki są wyżej w rankingu FIVB są wyżej od reprezentacji Portoryko. Awans na przyszłoroczne Igrzyska otrzyma jedynie zwycięzca drużyna z grupy. Czy Polkom uda się wygrać pierwszy mecz kwalifikacyjny? Gdzie i kiedy oglądać Polska - Portoryko na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online? Wszystkie informacje w artykule poniżej.

Polska - Portoryko: transmisja w TV

Mecz polski siatkarek w ramach Interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 będzie można obejrzeć na żywo w TV. Mamy dobrą wiadomość dla fanów siatkówki, spotkanie będzie można zobaczyć na dwóch antenach. Transmisja rozpocznie się 2 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:30 na antenie Polsat Sport i TVP2.

Polska - Portoryko: transmisja online

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które chcą zobaczyć transmisję na żywo w internecie. Stream online dostępny będzie za pośrednictwem dwóch platform. Dostęp płatny do streamu oferuje ipla.tv, natomiast na vod.tvp.pl będzie można zobaczyć mecz za darmo.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE