Polska - Macedonia Północna - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć skróty i retransmisję meczu? El. Euro 2020

2019-10-13 9:57
Polska - Macedonia Północna skróty
Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Polska - Macedonia Północna skróty

Mecz Polska - Macedonia Północna to kolejne starcie naszych piłkarzy o cenne punkty w drodze do awansu na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 13.10.2019, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł je obejrzeć na żywo, dlatego podpowiadamy, gdzie znaleźć skróty i retransmisję.

Po pewnej wygranej z Łotwą 3:0 (wszystkie gole Robert Lewandowski) Polska reprezentacja jest o krok od awansu do Euro 2020. W przypadku wygranej z Macedonią Północną będziemy mogli świętować udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Mecz z Macedończykami odbędzie się w niedzielę, 13 października o godzinie 20:45. Bywa tak, że nie zawsze mamy czas i możliwości delektowania się wydarzeniami sportowymi na żywo a bardzo chcemy później nadrobić zaległości. Dlatego wyciągamy pomocną dłoń do wszystkich kibiców, którym nie udało się obejrzeć meczu Polska - Macedonia Północna na żywo. Przed wami plan retransmisji telewizyjnej oraz informacja, gdzie szukać w internecie skrótów z meczu naszych piłkarzy.

Polska - Macedonia Północna - skróty, powtórka

Retransmisja telewizyjna z meczu Polska - Macedonia Północna prezentuje się następująco:

  • 14.10 - godzina 9:55 w TVP Sport
  • 15.10 - godzina 10:05 w TVP Sport

Skróty meczu Polska - Macedonia Północna znajdziemy bez problemu w internecie wchodząc na stronę sport.tvp.pl albo w serwisie YouTube na oficjalnym kanale TVP Sport.

NAJNOWSZE