Polska - Francja w Tokio 3.08.2021. O której i gdzie oglądać mecz siatkówki?

2021-08-02 14:36 Adrian Rybak
Tokio 2020 - polscy siatkarze w obiektywie
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Polska - Francja to pierwszy mecz ćwierćfinałowy polskich siatkarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. To od wyniku tego meczu zależy, czy nasza reprezentacja zakwalifikuje się do półfinału. Oznaczałoby, że są już w strefie medalowej. Nic więc dziwnego, że wielu kibiców czeka na mecz, który odbędzie się 3.08.2021. Gdzie i o której go oglądać?

Polska - Francja 3.08.2021 to kolejny przystanek polskich siatkarzy w drodze po medal na Igrzyskach Olimpijskich. Za nami już wszystkie spotkania w fazie grupowej turnieju. Naszej reprezentacji udało się awansować do ćwierćfinału. Teraz czas na jedną z najlepszych drużyn w Europie, czyli Francję. Czy Polakom uda się ich pokonać? O tym przekonamy się w środę 3.08.2021 i wiele osób chce śledzić spotkanie na żywo. Nic dziwnego, ponieważ od wyniku tego meczu zależą szanse Polski na medal olimpijski w siatkówce. Nadzieje na podium są bardzo wysokie, ponieważ Polska to aktualny mistrz świata. Gdzie szukać transmisji meczu? To pytanie, które zadają sobie wszyscy kibice. Informacje na temat transmisji meczu Polska - Francja znajdziesz poniżej.

Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio

Polska - Francja 3.08.2021. Transmisja w TV i online

Polska - Francja 3.08.2021 będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja zacznie się o godzinie 14:30 i będzie można ją śledzić na antenach kanałów TVP 1 i Eurosport 1. Stream online dostępny będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w serwisie VOD player.pl.

Igrzyska Olimpijskie 2020  - transmisja w TV i online

Igrzyska Olimpijskie 2020 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają dwie telewizje - Eurosport oraz Telewizja Polska. Oznacza to, że nie wszystkie rozgrywki zostaną pokazane w telewizji naziemnej, ponieważ kanały Eurosportu są kodowane. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE