Pogoda na miłość - jak wyglądają dziś aktorzy One Tree Hill?

2022-03-22 12:45 kg
Pogoda na miłość - jak wyglądają dziś aktorzy One Tree Hill?
Autor: EAST NEWS

W 2007 roku na antenie TVN premierę miał amerykański serial młodzieżowy, który skradł serca polskich widzów. Pogoda na miłość, bo to właśnie niej mowa, opowiadała historię Lucasa i Nathana Scotta, dwóch przyrodnich braci oraz paczki ich znajomych. Widzowie mieli okazję obserwować ich pierwsze miłosne rozterki, złamane serca oraz nastoletnie problemy. Jak dziś wyglądają aktorzy, którzy wcielali się w główne role w produkcji? Sprawdźcie!

Pogoda na miłość - jak wyglądają dziś aktorzy One Tree Hill? Pogoda na miłość w polskiej telewizji była emitowana w 2007 roku. Od pierwszego odcinka widzowie pokochali historię Lucasa, Nathana, Peyton, Haley, Brooke i z zainteresowaniem śledzili ich kolejne życiowe problemy. Produkcja doczekała się aż dziewięciu sezonów, niestety polscy widzowie mieli okazję obejrzeć tylko dwie pierwsze odsłony hitu. Jak dziś wyglądają Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton, Bethany Joy Lenz oraz Sophia Bush? Zapraszamy do galerii poniżej.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE