Pitbull. Ostatni pies: Władysław Pasikowski jak zawsze w formie! ZDJĘCIA z planu

2018-01-05 14:07
Władysław Pasikowski
Autor: mat.prasowe

Pitbull. Ostatni pies ma duże szanse stać się kolejnym klasykiem w filmografii Władysława Pasikowskiego. Zdjęcia z planu zapowiadają rewelacyjny klimat, który już w marcu w kinach w całej Polsce!

Premiera najbardziej oczekiwanego filmu 2018 roku zbliża się wielkimi krokami! „Pitbull. Ostatni pies”, czyli najnowsza część przebojowej serii, pojawi się w kinach już 15 marca. Prezentujemy nowe zdjęcia, na których znajdują się zarówno aktorzy znani z obecności w poprzednich odsłonach cyklu (Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński i Rafał Mohr), jak też zupełnie nowe postaci grane przez: Dorotę Rabczewską, Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza i Agnieszkę Kawiorską.

Pitbull Ostatni Pies - premiera. Kiedy film trafi do kin?

Pitbull. Ostatni pies - Pasikowski w akcji

Nad nowym „Pitbullem” czuwa autor jego scenariusza i reżyser Władysław Pasikowski – kultowy twórca filmów, które na długie lata zapadły w pamięci polskiej publiczności, w tym m.in. obu części „Psów”, „Krolla”, „Jacka Stronga” oraz serialu „Glina”. Do wielkiej premiery najnowszego dzieła wybitnego filmowca pozostało już niewiele ponad 2 miesiące.

Pitbull. Ostatni Pies: zdjęcia z planu

Pitbull
Autor: mat.prasowe
Pitbull
Autor: mat.prasowe
Pitbull
Autor: mat.prasowe
Pitbull
Autor: mat.prasowe
Pitbull
Autor: mat.prasowe
Pitbull
Autor: mat.prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE