Piotr Cyrwus - wiek, żona, dzieci, wzrost, filmy, Pierwsza miłość

2021-04-13 13:39 AR
Piotr Cyrwus
Autor: Telewizja Polsat

Piotr Cyrwus to aktor, który już wkrótce dołączy do obsady popularnego serialu Pierwsza miłość. To znajoma Polakom twarz, ponieważ wcześniej można było go zobaczyć także w innych lubianych tasiemcach. Gdzie grał wcześniej, kim jest, ile ma lat oraz kim jest jego rodzina? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć niżej.

Piotr Cyrwus dołączył do obsady Pierwszej Miłości. Wcieli się w rolę wójta Nowosiółek, Kazimierza Wąsa. Wąs ma 55 lat, a w politykę lokalną zaangażowany jest od ponad trzydziestu. Ma konserwatywne poglądy i jest mocno związany z Kościołem, do którego zbliżył się po śmierci ukochanej żony. Marysieńka zmarła przed dwoma laty w wypadku samochodowym. Wójt do tej pory nie może pogodzić się z odejściem żony, z którą nie tylko tworzył udany związek, ale która również pomagała mu w prowadzeniu założonej wspólnie fundacji. Teraz w jego życiu pojawi się druga Marysia… A w zasadzie Dominika. Pierwsza kobieta, która po śmierci żony zwróci na siebie uwagę Wąsa. Pierwszy odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa zobaczymy już 30.04.2021 o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Serial emitowany jest o tej porze od poniedziałku do piątku.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Piotr Cyrwus - wiek, wzrost

Piotr Cyrwus urodził się 20 czerwca 1961 roku, co oznacza, że aktualnie ma 59 lat. Jego miejsce urodzenia to miasto Nowy Targ w województwie małopolskim. Ma 189 centymetrów wzrostu.

Piotr Cyrwus - żona, dzieci

Żoną Piotra Cyrwusa jest Maja Barełkowska - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Znana jest z udziału w serialach Zakochani po uszy, Na Wspólnej, Dziewczyny ze Lwowa, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, Czas honoru czy Prawo Agaty. Piotr i Maja mają troje dzieci - Annę Marię, Mateusza i Łukasza. 

Piotr Cyrwus - filmy i seriale

Piotr Cyrwus znany jest przede wszystkim z roli w serialu Klan, gdzie wcielił się w Ryszarda Lubicza. Wystąpił też w takich produkcjach jak Dom, Miodowe lata, Kasia i Tomek, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, Czas honoru, Rodzinka.pl, Hotel 52, O mnie się nie martw, Sala samobójców. Hejter, Komisarz Alex, Na krawędzi i Pan Tadeusz.

NAJNOWSZE