Piła - konkurs!!!

2010-11-08 22:53
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Nagrody czekają!!!

“Co tu się dzieje, do cholery? Gdzie ja jestem?”

Te słowa, wypowiedziane w trakcie pierwszych dwóch minut “Piły” (2004), wyrażały podstawowe emocje – dezorientację, skrajną bezsilność i obezwładniające przerażenie, które stały się fundamentem nowej serii horrorów, mających wkrótce osiągnąć fenomenalny sukces na całym świecie.

PIŁA ukazuje kolejne etapy intrygi i wymyślnej gry typu survival, przygotowanej przez śmiertelnie chorego geniusza zbrodni Jigsawa. Do swojej zabawy „zaprasza” on osoby, które w jego ocenie nie doceniają wielkiego daru, jakim jest życie.

Co roku, wraz z nadejściem święta Halloween, premiera najnowszej części PIŁY przynosiła kolejne makabryczne pułapki i zwodnicze wskazówki genialnego Jigsawa. Do chwili obecnej seria PIŁA zarobiła w kinach na całym świecie 730 milionów dolarów. Sprzedano także 30 milionów płyt DVD z jej kolejnymi odsłonami.

W efekcie PIŁA trafiła do Księgi Rekordów Guinessa jako „najpopularniejsza seria horrorów wszech czasów”, przejmując pałeczkę po dotychczasowych rekordzistach – seriach „Halloween” i „Koszmar z ulicy Wiązów” i stała się ważnym zjawiskiem popkulturowym, rozpoznawanym nie tylko przez fanów gatunku.A teraz czas na konkurs, w którym do wygrania zestawy z II, III i IV częścią Piły oraz koszulką z Piły 3D!

Pytania konkursowe:

1. Kim jest John Kramer?
2. Jaką akcję charytatywną, prowadzą studia Lionsgate i Twisted Pictures, od premiery I części Piły?


Odpowiedzi przysyłajcie na cinema@eska.pl
Czekamy do 13 listopada ;)
NAJNOWSZE