Pierwsza miłość odc. 3252, 3253, 3254: Wójt PALI dokumentację dotyczącą budowy fabryki! Magda udziela pierwszego wywiadu

2021-08-05 11:07 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3252, 3253, 3254: streszczenia. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3252 - streszczenie

Marcin przyjmuje przeprosiny Emilki. Śmiałek cieszy się, że nie stracił zięcia. Sołtys może się teraz na spokojnie zająć biznesami z Hiszpanem. Ewa odkrywa, że to Michał jest kochankiem Grażyny. Jest na niego wściekła. Skrzywdził nie tylko żonę, ale i kochankę, która próbowała się przez niego zabić. Michał poruszony tą wiadomością próbuje skontaktować się z Grażyną. Kaśka i Mikser szczęśliwie odbijają Lucynkę z rąk Franciszka. Franciszek w końcu przyjmuje do wiadomości, że Lucynka nigdy nie będzie jego. Lucynka nie ma do narzeczonego żalu za porwanie i nie zamierza zeznawać przeciwko niemu na komisariacie. Policja ma jednak swoje procedury.

Pierwsza miłość 3253 - streszczenie

Lubomir zanudza Martę modelarstwem. Marta ucieka do Kingi, ale sąsiadka każe jej wracać i dotrwać do końca zakładu. Marta postanawia raz na zawsze odwrócić uwagę Lubomira od sklejanego czołgu. Robi to nad wyraz skutecznie. Grażyna w końcu wpuszcza Michała do mieszkania. Kochankowie spędzają ze sobą noc. Marysia czeka na niego w domu, nie wie, co się dzieje. Sterroryzowany Wójt pali dokumentację dotyczącą budowy fabryki w Nowosiółkach. Dominika próbuje opanować jego histerię. Przy postawić go do pionu, daje swojemu pracodawcy w twarz. Magda udziela pierwszego wywiadu. Dziennikarka chce jak najwięcej wiedzieć o jej przeszłości. Aktorka kłamie, że wcześniej pracowała w sieciówce odzieżowej.

Pierwsza miłość 3254 - streszczenie

Wójt zmienia decyzję odnośnie wietnamskiej fabryki w Nowosiółkach. Wobec niezadowolenia mieszkańców podaje się do dymisji. Hiszpan triumfuje. Wywiad z Magdą zostaje opublikowany. Zdjęcie początkującej aktorki jest na okładce. Do Barbariana zaglądają pierwsi fani. Piotrek ma dzień wolny. Widząc szykującą się do pracy Melkę, postanawia jej towarzyszyć. Przed Melką ważne zadanie - musi zlokalizować poszukiwanego pasera.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE