Pierwsza miłość 3218, 3219, 3220: Daniel ogłasza, że jest gejem. Artur odkrywa, że Michał i Grażyna mają romans

2021-04-19 20:51 Alicja Wójcik
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi,

Pierwsza miłość 3218, 3219, 3220: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3218: streszczenie

Oskar i Melka przygotowują zasadzkę na Alejandra. Alejandro pojawia się w parku, jednak nie daje się sprowokować i się nie ujawnia. Oskar i Melka są przekonani, że stracili szansę na schwytanie przestępcy. Julka ma problemy w szkole. Nie potrafi samodzielnie nakręcić filmiku – reklamy społecznej. Michał postanawia jej pomóc. W Barbarianie pojawia się pijany Dominik. Po mężczyźnie widać, że ma jakiś problem. Dorota postanawia poinformować o tym Daniela.

Pierwsza miłość 3219: streszczenie

Daniel jest załamany konfliktem z Dominikiem. Zwierza się Melce, która stara się go wesprzeć. Dominik z kolei znajduje sojusznika w Kindze. Artur odkrywa, że Michał i Grażyna mają romans. Mimo woli staje się powiernikiem sekretów Michała. Marysia niczego nie podejrzewa, jest przekonana, że jej małżeństwo przechodzi renesans. Dominika pracuje z Hiszpanem nad oskubaniem Gracjana. Mięsny potentat jest kuszony łatwym zyskiem. Po krótkim namyśle proponuje Hiszpanowi spółkę.

Pierwsza miłość 3220: streszczenie

Grażyna wraca z urlopu. Na szpitalnym korytarzu spotyka Marysię. Jest bardzo spięta w obecności żony swojego kochanka, stara się ją unikać. Marysia nie rozumie jej chłodnego zachowania. Śmiałek przygotowuje się do obchodów 40-lecia działalności społecznej. Z tej okazji zaprasza do Wadlewa Emilkę i Marcina. Para intensywnie zastanawia się nad prezentem dla świętującego Sołtysa. Daniel ogłasza przez służbowe radio, że jest gejem. Ku jego zaskoczeniu Bogdan przeprasza go za żarty o homoseksualistach. Hubert z kolei zaprasza posterunkowego na obiad.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE