Piękniejsza niż ty

i

Autor: Telewizja WP Piękniejsza niż ty - zdjęcia z tureckiego serialu.

Piękniejsza niż ty, odcinki 15, 16, 17, 18 - streszczenie. Emir jest zazdrosny o Efsun i jej byłego chłopaka

2022-11-28 10:39

Piękniejsza niż ty to serial, który już zainteresował wielu fanów fanów tureckich produkcji. Propozycję będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:55 na antenie kanału WP TV. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? W tym artykule mamy dla was streszczenia nadchodzących epizodów.

Piękniejsza niż ty to kolejna propozycja dla fanów tureckich seriali. Romantyczna historia pełna intryg i dramatów może stać się nowym hitem polskiej telewizji. O czym jest? Serial opowiada historię Efsun, która pracuje jako dermatolog i mieszka razem z ojcem na farmie w wiosce w Gaziantep. Matka opuściła ją i jej ojca, kiedy była mała i przeniosła się do Stambułu. Tam stała się jednym z najważniejszych chirurgów plastycznych w Turcji. Pewnego razu Efsun otrzymuje wiadomość od matki, której nie widziała od lat. Kobieta jest na łożu śmierci i chciałaby zobaczyć córkę po raz ostatni. Wysyła po nią swojego kierowcę i zaprasza do Stambułu. Podczas spotkania z kobietą, spotyka ją wielka niespodzianka. Jej matka jest właścicielką największej kliniki estetycznej w Stambule. Proponuje jej pracę w klinice. Emir, którego uważała za kierowcę, jest w rzeczywistości synem partnera biznesowego swojej matki, Kayi Bey. Przystojny, charyzmatyczny chirurg jest przekonany, że celem Efsun jest odebranie mu kliniki. Pomiędzy nimi zaczyna się wojna. Co więcej, muszą mieszkać w tym samym domu... Zainteresowani szukają informacji o kolejnych odcinkach. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenia!

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Piękniejsza niż ty - odcinek 15. Poniedziałek 28.11.2022

Na konferencji medycznej zjawiają się znamienici specjaliści. Jednym z uczestników okazuje się Ali Biçakçi - były chłopak Esfun. Kobieta próbuje ukryć fakt, że kiedyś ją coś z nim łączyło. Nie jest to jednak proste. Tymczasem Emir po raz pierwszy w życiu doświadcza uczucia zazdrości.

Piękniejsza niż ty - odcinek 16. Wtorek 29.11.2022

Ali Biçakçi rozpoczyna pracę w klinice. Tymczasem między Kayą a Pervin dochodzi do konfliktów. Emirowi trudno zachować spokój, gdy widzi zażyłość łączącą Efsun i jej dawnego partnera.

Piękniejsza niż ty - odcinek 17. Środa 30.11.2022

Trudne do opanowania emocje sprawiają, że Emir próbuje przyspieszyć swoje negocjacje z inwestorami i klinikami. Tymczasem Efsun rozważa różne sposoby na to, by lekarz jednak nie opuszczał placówki medycznej.

Piękniejsza niż ty - odcinek 18. Czwartek 1.12.2022

Emel Müftüoglu zjawia się w klinice medycyny estetycznej jako pacjentka. Jej przybycie komplikuje sytuację wielu osób.

Piękniejsza niż ty - obsada

 • Cemre Baysel - Efsun
 • Burak Celik - Kaan
 • Cem Kurtoglu - Ferdi
 • Ebru Cundubeyoglu - Pervin
 • Sevinc Erbulak - Serpil
 • Berat Yenilmez - Kaya
 • Ozan Kaya Oktu - Cem
 • Beril Kolcu - Burcu
 • Merve Sen - Binnur
 • Bahar Suyer - Kanan
 • Yunus Eski - Sarp