Piękniejsza niż ty, odcinki 15, 16, 17, 18 - streszczenie. Emir jest zazdrosny o Efsun i jej byłego chłopaka

2022-11-28 10:39 Adrian Rybak
Piękniejsza niż ty
Autor: Telewizja WP Piękniejsza niż ty - zdjęcia z tureckiego serialu.

Piękniejsza niż ty to serial, który już zainteresował wielu fanów fanów tureckich produkcji. Propozycję będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:55 na antenie kanału WP TV. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? W tym artykule mamy dla was streszczenia nadchodzących epizodów.

Piękniejsza niż ty to kolejna propozycja dla fanów tureckich seriali. Romantyczna historia pełna intryg i dramatów może stać się nowym hitem polskiej telewizji. O czym jest? Serial opowiada historię Efsun, która pracuje jako dermatolog i mieszka razem z ojcem na farmie w wiosce w Gaziantep. Matka opuściła ją i jej ojca, kiedy była mała i przeniosła się do Stambułu. Tam stała się jednym z najważniejszych chirurgów plastycznych w Turcji. Pewnego razu Efsun otrzymuje wiadomość od matki, której nie widziała od lat. Kobieta jest na łożu śmierci i chciałaby zobaczyć córkę po raz ostatni. Wysyła po nią swojego kierowcę i zaprasza do Stambułu. Podczas spotkania z kobietą, spotyka ją wielka niespodzianka. Jej matka jest właścicielką największej kliniki estetycznej w Stambule. Proponuje jej pracę w klinice. Emir, którego uważała za kierowcę, jest w rzeczywistości synem partnera biznesowego swojej matki, Kayi Bey. Przystojny, charyzmatyczny chirurg jest przekonany, że celem Efsun jest odebranie mu kliniki. Pomiędzy nimi zaczyna się wojna. Co więcej, muszą mieszkać w tym samym domu... Zainteresowani szukają informacji o kolejnych odcinkach. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenia!

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Piękniejsza niż ty - odcinek 15. Poniedziałek 28.11.2022

Na konferencji medycznej zjawiają się znamienici specjaliści. Jednym z uczestników okazuje się Ali Biçakçi - były chłopak Esfun. Kobieta próbuje ukryć fakt, że kiedyś ją coś z nim łączyło. Nie jest to jednak proste. Tymczasem Emir po raz pierwszy w życiu doświadcza uczucia zazdrości.

Piękniejsza niż ty - odcinek 16. Wtorek 29.11.2022

Ali Biçakçi rozpoczyna pracę w klinice. Tymczasem między Kayą a Pervin dochodzi do konfliktów. Emirowi trudno zachować spokój, gdy widzi zażyłość łączącą Efsun i jej dawnego partnera.

Piękniejsza niż ty - odcinek 17. Środa 30.11.2022

Trudne do opanowania emocje sprawiają, że Emir próbuje przyspieszyć swoje negocjacje z inwestorami i klinikami. Tymczasem Efsun rozważa różne sposoby na to, by lekarz jednak nie opuszczał placówki medycznej.

Piękniejsza niż ty - odcinek 18. Czwartek 1.12.2022

Emel Müftüoglu zjawia się w klinice medycyny estetycznej jako pacjentka. Jej przybycie komplikuje sytuację wielu osób.

Piękniejsza niż ty - obsada

 • Cemre Baysel - Efsun
 • Burak Celik - Kaan
 • Cem Kurtoglu - Ferdi
 • Ebru Cundubeyoglu - Pervin
 • Sevinc Erbulak - Serpil
 • Berat Yenilmez - Kaya
 • Ozan Kaya Oktu - Cem
 • Beril Kolcu - Burcu
 • Merve Sen - Binnur
 • Bahar Suyer - Kanan
 • Yunus Eski - Sarp
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE