Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście 216, 217 - Julia śledzi Kamila i próbuje zespuć jego spotkanie z Magdą

2023-02-20 15:03

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. 20 i 21 lutego wyemitowane zostaną odcinki 216 i 217. Widzowie zobaczą je o godzinie 18:30. Co się w nich wydarzy? Czeka nas kilka ciekawych sytuacji! Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W poniedziałek 20.02.2023 i we wtorek 21.02.2023 dojdzie do sytuacji, które znacznie wpłyną na bieg wydarzeń. Co się stanie? Sprawdź streszczenia odcinków 216 i 217. 

Brytyjska mennica z niespodzianką dla fanów Harry'ego Pottera! Postać z filmu oficjalnie trafiła na monetę

Papiery na szczęście - odcinek 216

Paulina jest zadowolona, bo plan wzbudzenia zazdrości o Patryka u Beatki działa. Tymczasem Staszek coraz bardziej martwi się zachowaniem ukochanej i postanawia zabrać ją do szpitala. Zanim jednak zdąży to zrobić, Beatka znika. Staszek mówi o wszystkim Tadeuszowi, a wkrótce także Paulina dowiaduje się o zaginięciu córki. Tadeusz zaczyna podejrzewać, że jego była żona ma coś wspólnego z pojawieniem się Patryka w życiu Beatki. Jednocześnie Alicja i Agata spotykają Ninę. Są zaniepokojone, bo dziewczyna wydaje się zdenerwowana i zapłakana. Alicja postanawia odwiedzić ją w jej mieszkaniu.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 217

Alicja odwiedza Ninę, ale dziewczyna nie chce rozmawiać i wyprasza ją. To tylko utwierdza Alicję w przekonaniu, że musi pomóc Ninie. Angażuje do tego Henryka. Tymczasem Beatka spotyka się z Wandzią i wyznaje przyjaciółce, że kocha Patryka. Wandzia jest przekonana, że to skutek wypadku i próbuje przemówić Beatce do rozumu. Zawiadamia też Staszka o odnalezieniu jego ukochanej. Julia dzięki aplikacji szpiegowskiej śledzi Kamila i próbuje zepsuć jego spotkanie z Magdą. Beatka dzięki Kamilowi trafia na pilną wizytę do neurologa, który zaleca jej odpoczynek i unikanie stresu. Tadeusz żąda od Pauliny, by natychmiast zerwała kontakt z Patrykiem.

Papiery na szczęście - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks