Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Papiery na szczęście 199, 200 - STRESZCZENIE. Marta i Adam postanawiają do siebie wrócić

2022-11-24 12:05

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. W poniedziałek 28 listopada wyemitowane zostaną odcinki 199 i 200. Widzowie zobaczą je kolejno o godzinie 19:00 i 19:30. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. 28 listopada dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 199 i 200. Zamieszczamy je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Piękniejsza niż ty - o czym jest nowy turecki serial? Kiedy i gdzie oglądać?

Papiery na szczęście - odcinek 199. Poniedziałek 28.11.2022, godz. 19:00

Marta z Adamem spędzają wspólnie noc i postanawiają do siebie wrócić. Tymczasem Marysia z Maksem martwią się o mamę, która nie wróciła od poprzedniego dnia do domu. Zaniepokojony milczeniem Marty Dawid przychodzi do mieszkania fryzjerek i dowiaduje się, że Marta jest z Adamem…. Tymczasem Julka i Konrad są szantażowani. Dogadują się i pomagają sobie wzajemnie, dzięki czemu udaje im się uniknąć nieprzyjemności ze strony szantażystów. W przypływie emocji Julka i Konrad całują się na ulicy, czego świadkiem jest Sergiusz.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 200. Poniedziałek 28.11.2022, godz. 19:30

Julka udaje przed Kamilem odtrąconą córkę złych rodziców. Beatka rozpoczyna pracę w Loft Resto i o mały włos od razu jej nie traci. Tymczasem Magda wciąż tęskni za Konradem. Hela chciałaby, żeby przyjaciółka jej wybaczyła. Postanawia spotkać się z Konradem i wziąć całą winę na siebie. Magda zabrania Helenie tego robić, mimo to Hela idzie do kliniki… Natan chce poprawić Magdzie humor i mówi jej, że nagranie z jej występu, które wrzucił do sieci, jest bardzo popularne. Marta i Adam są zakochani w sobie jak nastolatkowie.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks