'Panowie, wychodzimy' - kultowa scena z Pudzianem w Na Wspólnej ma już ponad 15 lat!

2020-09-28 11:39 AW
Pudzian w Na Wspólnej
Autor: screen youtube.com, kanał axaxa screen youtube.com

Mariusz Pudzianowski to zdecydowanie człowiek wielu talentów. Polska usłyszała o nim pierwszy raz podczas zawodów Strongman jeszcze w 1999 roku - wówczas zdobył pierwsze miejsce w Pucharze Polski tej dyscypliny, a zaledwie rok później udało mu się zdobyć pierwsze miejsce w Pucharze Świata. Po zakończeniu kariery jako strongman został zawodnikiem MMA, a w walkach bierze udział do dziś. Kariera Mariusza Pudzianowskiego wybiega jednak bardzo daleko poza liczne osiągnięcia sportowe.

Kultowa scena z Mariuszem Pudzianowskim w serialu Na Wspólnej ukazała się już ponad 15 lat temu! Jak z pewnością pamiętają zarówno wszyscy fani serialu, jak i fani samego Pudziana, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman parokrotnie próbował swoich sił w aktorstwie. Pierwszy raz Mariusza Pudzianowskiego mogliśmy zobaczyć na ekranie w TVN-owskiej produkcji, a jego udział w serialu na dobre zapisał się na kartach polskiej popkultury.

'Panowie, wychodzimy' - kultowa scena z Pudzianem w Na Wspólnej ma już ponad 15 lat

W serialu Na Wspólnej Mariusz Pudzianowski zagrał jedynie epizod, a mimo wszystko jedna scena z jego udziałem na zawsze pozostała w sercach widzów. Pudzian wcielał się w serialu w postać Przemka Zielińskiego, przyjaciela Grzegorza Zięby, którego grał Leszek Lichota. Grzegorz pracował jako kelner w barze swoich rodziców, do którego zawitali Przemek wraz z kolegami. Ich wizyta nieco się przeciągnęła, a mimo że bar był już dawno zamknięty, kumple Grzegorza nie zamierzali iść do domu, dlatego syn Ziębów postanowił zainterweniować. Jego słowa nie spodobały się jednak bohaterowi granemu przez Pudziana, który zdegustowany całą sytuację skomentował słowami:

Za tyle dobrego, co ja dla ciebie zrobiłem, traktujesz mnie jak zwykłego menela? Tak się nie robi! Panowie, wychodzimy

Scena z Na Wspólnej przeszła do historii, a powiedzenia 'tak się nie robi' oraz 'panowie, wychodzimy' na stałe weszły do słownika wielu Polaków. Choć trudno w to uwierzyć, scena ta pochodzi z 350 odcinka serialu, który wyemitowany został w 2004 roku! Epizod w Na Wspólnej nie był jednak końcem aktorskiej kariery Pudziana. Polski strongman zagrał także m.in. w serialach Camera Cafe, Niania, Faceci do wzięcia czy Mały Grand Hotel. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE