seriale

Pamiętacie „Wieczną miłość”? Burak Özçivit grał w tureckiej telenoweli głównego bohatera. Aktor jest niezłym przystojniakiem!

2024-05-23 9:08

„Wieczna miłość” to turecka telenowela, która gościła na antenie Telewizji Polskiej na przełomie 2018 i 2019 roku. Historia miłości Kemala i Nihan przyciągała przed ekrany ogromną publiczność, która z niecierpliwością czekała na kolejne epizody produkcji znad Bosforu. W głównego bohatera, Kemala, wcielał się Burak Özçivit. Turecki aktor jest bożyszczem kobiet na całym świecie!

Serial „Wieczna miłość” opowiadał historię miłości Kemala i Nihan - ludzi żyjących w dwóch odmiennych światach. Rodziny zakochanych były przeciwne ich związkowi. Kemal został wysłany do innego miasta, z kolei Nihan stanęła przed trudnym wyborem. 5 lat później, kiedy Kemal wrócił do miasta jako człowiek sukcesu, ich ścieżki znowu się przecięły. Przez ponad 240 odcinków widzowie mieli okazję śledzić ich losy i stale liczyli na to, że mimo przeciwności losy, główni bohaterowie doczekają się szczęśliwego zakończenia. Niestety jak wiadomo, historia Kemal i Nihan zakończyła się tragicznie, ponieważ Kemal zginął.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Burak Özçivit - przystojny aktor jest bożyszczem kobiet

Burak Özçivit urodził się 24 grudnia 1984 roku w Stambule. Jest absolwentem fotografii na Wydziale Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Marmara w Stambule. Burak to nie tylko aktor, ale również model. Ma na koncie m.in. tytuł najlepszego modela w Turcji oraz sesje okładkowe dla takich magazynów jak: „Vogue”, „Marie Claire” oraz „Gloria Magazine”. Aktor największą popularność zdobył rolami w serialach: „Wspaniałe stulecie”, „Çalıkuşu”, „Wieczna miłość” oraz „Kuruluş Osman”. Oprócz tego zagrał jeszcze w filmach: „Musallat”, „Ask Sana Benzer”, „Famine”, „Kardeşim Benim” oraz „Can Feda”.