Outer Banks - sezon 3. powstanie? Będą kolejne odcinki serialu?

2021-07-29 17:09 Alicja Wójcik
Outer Banks
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Fabuła serialu Outer Banks dzieje się w nadmorskim miasteczku, gdzie istnieje wyraźny podział społeczny między bogatymi sezonowymi mieszkańcami a mieszkańcami klasy robotniczej. Bohaterowie serialu to grupa nastolatków, którzy są zdeterminowani, aby dowiedzieć się, co stało się z zaginionym ojcem przywódcy grupy, Johnem B. Po drodze odkrywając legendarny skarb z nim związany.

Outer Banks - sezon 3. powstanie? Będą kolejne odcinki serialu? Twórcami produkcji są Josh Pate, Jonas Pate i Shannon Burke, a premiera Outer Banks odbyła się w serwisie Netflix 15 kwietnia 2020 r. W lipcu 2020 serial został przedłużony na drugi sezon, którego premiera zaplanowana została na 30 lipca 2021.

Outer Banks - sezon 3. powstanie?

To pytanie już teraz nurtuje wielu fanów produkcji. Niestety - póki co twórcy nie dali widzom jasnej odpowiedzi odnośnie do przyszłości serialu. Seriale skierowane to młodzieży, jakim niewątpliwie jest Outer Banks, zwykle cieszą się bardzo dużą popularnością, a to przekłada się zwykle na przedłużanie ich na kolejne sezony. Niewykluczone, że twórcy chcą sprawdzić, czy drugi sezon również będzie cieszył się dobrą oglądalnością i dopiero wtedy podejmą decyzję, jaka przyszłość czeka Outer Banks. Możliwe, że informacje o trzecim sezonie poznamy już pod koniec sierpnia. Jeśli faktycznie powstanie, nowych odcinków powinniśmy jednak spodziewać się mniej więcej latem 2022.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE