Ostatni odcinek M jak miłość z Barbarą Kurdej-Szatan. Wiemy, jak zginie jej postać!

Joasia z M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z M jak miłość huczały wszystkie media. Sama aktorka miała dowiedzieć się o tym fakcie z Twittera prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego. Przed nami ostatni odcinek, w którym zobaczymy serialową Joasię. W jaki sposób zginie jej postać? Czy Joasia z M jak miłość umrze?

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z M jak miłość - o tym fakcie mówili wszyscy. Po głośnym wpisie artystki w mediach społecznościowych na temat funkcjonowania polskiej Straży Granicznej, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Internauci mocno skrytykowali ostre słowa Barbary Kurdej-Szatan, która niedługo później usunęła post i przeprosiła za użyte w nim wulgaryzmy. To jednak nie powstrzymało władz Telewizji Polskiej przed podjęciem decyzji o zakończeniu współpracy z niegdyś największą gwiazdą TVP, która obecnie grała tylko w jednej produkcji, a dokładnie w serialu M jak miłość. Za pośrednictwem Twittera o zwolnieniu Kurdej-Szatan poinformował sam Jacek Kurski, podając również datę emisji ostatniego odcinka z graną przez nią postacią. Czy Joasia z M jak miłość umrze?

Sonda
Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP. Czy to dobra decyzja?

Ostatni odcinek M jak miłość z Kurdej-Szatan

Losy Joasi i Leszka to jeden z najciekawszych wątków według wszystkich fanów kultowego już serialu. Gdy tylko pojawiła się informacja o zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z TVP, widzowie zaczęli zachodzić w głowę, co dalej z graną przez nią postacią. Znamy odpowiedź! Grany przez Sławka Uniatowskiego Leszek zaproponuje Joasi małżeństwo i wspólny wylot do Francji. Ona bez wahania przystanie na jego propozycję i zniknie, nie żegnając się z nikim. Jak wiadomo, wskutek zwolnienia, już nigdy z niej nie wróci. Jak będzie w przypadku Leszka? To się dopiero okaże.

Wiktor Dyduła odpadł z The Voice. Najbardziej żałuje jednego!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE