Ośmiu Wspaniałych FINAŁ 29.05.2020 - uczestnicy programu w nagiej sesji! [GALERIA]

2020-05-28 14:32 kg
Marta Manowska
Autor: wbf

W tym programie nie ma przegranych, bo każdy z uczestników wygrał siebie, a to najlepsza nagroda, jaką można sobie wyobrazić. Po 9 tygodniach obserwowania zmagań „Wspaniałych” w walce z własnymi ograniczeniami i słabościami, przyszedł czas na podsumowanie. W wielkim finale zobaczymy uczestników biorących udział w nagiej sesji. Czy wszyscy panowie zdecydują się na tak odważny krok?

Ośmiu Wspaniałych FINAŁ 29.05.2020 - uczestnicy w nagiej sesji! W finałowym odcinku Marta Manowska zaskoczy uczestników propozycją wzięcia udziału w sesji fotograficznej wymagającej wielkiej odwagi. Mężczyźni staną przed obiektywem fotografa aktu męskiego Pawła Spychalskiego. Rozbierana sesja to wielkie wyzwanie, ale także okazja do przełamania swoich barier i wyrażenia pełnej akceptacji samego siebie. Jak „Wspaniali” zareagują na swoje prawie nagie zdjęcia, czy zobaczą na nich swoje nowe lepsze oblicze?

Ośmiu Wspaniałych FINAŁ 29.05.2020 - uczestnicy w nagiej sesji!

Ośmiu Wspaniałych to nietypowy program Telewizji Polskiej, w którym udział wzięli czterdziestolatkowie, chcący zmienić swoje życie. Przez 9 tygodni pod okiem specjalistów poprawiali swoje maniery, wygląd oraz nabierali pewności siebie. Wszystko po to, aby z łatwością znaleźć wybrankę swojego serca. Pierwszy sezon programu dobiega końca. Już w piątek 29 maja 2020 roku, o godzinie 20:35 w TVP1 zostanie wyemitowany ostatni odcinek serii. Będziemy mieli okazję zobaczyć nagą sesję zdjęciową uczestników, podczas której będą oni musieli przełamać swoje bariery. Efekty ich pracy możecie zobaczyć poniżej.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE