Open'er Festival 2019 online. Gdzie oglądać streamy z koncertów?

2019-07-02 16:19
Lana Del Rey
Autor: Matt Crossick/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

To już 18. edycja tego niezwykłego muzycznego festiwalu! Jak co roku, od kilkunastu już edycji, Open'er Festival odbędzie się na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Wydarzenie muzyczne rozpoczyna się w tym roku w środę 3 lipca i potrwa cztery dni, aż do soboty 6 lipca. Wiele osób, którym niestety nie udało się w te wakacje zawitać w Gdyni, z pewnością zastanawiają się, czy w sieci dostępna będzie transmisja z openerowych koncertów.

Open'er Festival 2019 online. Gdzie oglądać streamy z koncertów? Czy będą one w ogóle dostępne? Te pytania zadaje sobie z pewnością wielu fanów festiwalu, którzy zamierzają oglądać to muzyczne wydarzenie bezpośrednio ze swojej kanapy. W tym roku na scenie Open'er Festivalu headlinerami będą Travis Scott, The Strokes, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Lana Del Rey oraz Swedish House Mafia.

Open'er Festival 2019 online. Gdzie oglądać streamy z koncertów?

Taki skład z pewnością warty jest zobaczenia. W poprzednich edycjach organizator Open'er Festivalu, Alter Alt, dbał o to, aby koncerty można było oglądać także online. Streamy dostępne były na oficjalnej stronie festiwalu opener.pl, a także na kanale na YouTubie Alter Alt. 

Niestety, póki co nie pojawiły się nigdzie oficjalne informacje, że w tym roku stream z koncertów także będzie dostępny! Co więcej, takiej informacji nie ma ani na oficjalnej stronie festiwalu, ani na kanale na YouTubie. Niewykluczone, że pojawią się one dopiero w dniu rozpoczęcia festiwalu, tzn. 3 lipca. Pamiętajcie, aby nie klikać w żadne nieoficjalne streamy, na które natraficie w sieci! Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zawierają one wirusy. Jeśli organizatorzy nie zdecydują się na prowadzenie streamów z koncertów, możecie zawsze śledzić relacje uczestników na Instagramie bądź Facebooku.

NAJNOWSZE