Old - kiedy w kinach nowy film twórcy Szóstego zmysłu i Split?

2021-07-26 16:34 Alicja Wójcik
Old
Autor: screen youtube.com, kanał Universal Pictures screen youtube.com

„Old” to kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, reżysera takich filmów jak "Split" oraz "Glass". Scenariusz do "Old" został oparty na powieści graficznej "Sandcastle" autorstwa Pierre'a Oscara Levy'ego oraz Frederika Peetersa. Akcja filmu toczy się na tropikalnej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. Obliczają, że co godzinę starzeją się o dwa lata.

Ponieważ każda próba ucieczki z plaży kończy się niepowodzeniem, postacie muszą ostatecznie zdecydować, czy spędzą resztę życia na walce o uwolnienie z pułapki, czy mają zaakceptować nieuniknione i jak najlepiej wykorzystać pozostały im czas. W obsadzie zobaczymy między innymi: Gaela Garcia Bernala ("Babel"), Vicky Krieps ("Nić widmo"); Alefa Wolffa ("Zła edukacja"), Elizę Scanlen ("Małe kobietki") oraz Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit"). 

Old - kiedy premiera filmu?

M. Night Shyamalan dał się poznać jako doskonały reżyser, a jego produkcje takie jak Szósty zmysł, Glass czy Split są już filmami kultowymi. Czy Old powtórzy ich sukces? Powieść graficzna Sandcastle, na której bazuje film Old, ukazała się w 2013 roku. Jej autorami są Pierre Oscar Levy oraz Frederik Peeters. Premiera thrillera Old w polskich kinach została zaplanowana na 30 lipca 2021. Poniżej zamieszczamy materiał o pracy nad filmem, a pod nim wideo ze zwiastunem Old.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE