O czym marzą zwierzęta

i

Autor: Materiały Prasowe

O czym dzisiaj marzą zwierzęta - kiedy w kinach? Zwiastun i opis animacji dla najmłodszych

2021-12-08 15:20

Mają moc i nie zawahają się jej użyć! Powstała animacja dla najmłodszych, która udowadnia, że jeśli wierzysz w siebie, możesz zrobić wszystko. „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” zadebiutuje na wielkich ekranach w styczniu 2022 roku. O czym będzie? Przedstawiamy opis i zwiastun!

O czym dzisiaj marzą zwierzęta - kiedy w kinach? Zwiastun i opis animacji dla najmłodszych. Jeśli wierzysz w siebie, możesz zrobić wszysto! Twórcy przygotowali opowieść dla najmłodszych, która opowiada o niesamowitych zwierzakach. Chcą pokazać, że każdy może obudzić w sobie bohatera i zacząć pomagać innym. "O czym marzą zwierzęta" to barwna historia, która dzieje się w różnorodnym świecie. Przenosi widzów do dżungli pełnej tajemnic i kolorowego miasta pełnego zagadek. Czas zmierzyć się z zagadkami i policzyć ze wszystkimi złoczyńcami!

O czym dzisiaj marzą zwierzęta - opis animacji

Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka futrzaka Ptysia, którego ratuje. Tak zaczyna się ich przyjaźń oraz nieoczekiwana kariera Maggie jako superbohaterki, która początkowo niezbyt chętnie zamienia piżamę na kostium, zakłada maskę i rusza w miasto. Na swojej drodze spotka Supernielota, który również patroluje ulice wypatrując złoczyńców oraz podejrzanie przemiłą koalę dbającą o kariery superbohaterów.

Sonda
Czy pójdziesz do kina na film "O czym dzisiaj marzą zwierzęta"?

O czym dzisiaj marzą zwierzęta - kiedy premiera?

Przygody Maggie będzie można oglądać na wielkich ekranach już od 14 stycznia 2022 roku.

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37