Telenowele

i

Autor: YouTube.com/CEA Televisa (screen) Telenowele, które powinny trafić do Polski.

Wyczekiwane seriale

Nowe latynoskie telenowele, które powinny trafić do Polski. Na te tytuły czekają fani

2024-05-29 16:47

Latynoskie telenowele od wielu lat podbijają polską telewizję. Fani tego gatunku zawsze wyczekują tytułów, które odniosły sukces w swoich krajach oraz poza jego granicami. Sprawdziliśmy, co wartego uwagi pojawiło się w telewizjach w Meksyku, Kolumbii czy Brazylii. Oto seriale, które na pewno spodobałyby się Polakom.

Latynoskie telenowele pojawiły się w polskiej telewizji wiele lat temu. Wszystko zaczęło się od "Niewolnicy Isaury". Później pojawiły się kolejne hity, jak np. "Zbuntowany anioł", "Esmeralda", "Luz Maria", "Gorzka zemsta", "Cena marzeń" czy "Nie igraj z aniołem". W ostatnich latach popularnością cieszy się kanał Novelas+, na którym pokazywane są tylko meksykańskie, kolumbijskie, tureckie i brazylijskie tasiemce. Mogliśmy tam zobaczyć takie produkcje jak "Bezduszna", "Dziedziczka" czy ostatnio "Niezwyciężona miłość". Jakie inne latynoskie seriale sprawdziłyby się w Polsce? Oto tytuły, na które stacje telewizyjne powinny zwrócić uwagę.

"Niezwyciężona miłość" - nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Kiedy i gdzie oglądać? Fabuła, liczba odcinków

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Minas de Pasión

"Kopalnie namiętności" - tłum.

Emilia Sánchez jest samotną matką, która pracuje w kopalni, gdzie poznaje Leonardo Santamaríę, syna Roberty Castro, najpotężniejszej kobiety w mieście. Emilia i Leonardo zakochują się w sobie, wyzwalając wściekłość Roberty, która dowiedziawszy się, że Emilia odkryła jej złe zarządzanie administracją kopalni, będzie szukać zemsty, uprzykrzając jej życie.

Obsada: Livia Brito, Osvaldo de León, Anette Michel, Alejandro Camacho, Cynthia Klitbo.

Tierra de Esperanza

"Ziemia nadziei" - tłum.

Kiedy jej ojciec zostaje aresztowany za oszustwo, bizneswoman María Teresa musi wkroczyć i przejąć La Esperanza, ranczo pozostawione jej przez matkę. Tam poznaje Santosa, brygadzistę rancza, z którym ciągle się nie zgadza. Częste konflikty między Marią Teresą i Santosem ostatecznie zakończą się miłością.

Obsada: Carolina Miranda, Andrés Palacios, Luis Roberto Guzmán, Mariana Seoane, Sofía Castro.

Perdona Nuestros Pecados

"Wybacz nasze grzechy" - tłum.

Elsa Quiroga jest córką Armando Quirogi, najbogatszego człowieka w miasteczku San Juan. Zakochuje się w Andrésie Martínezie, synu Silvii, służącej rodziny Montero. Elsa i Andrés decydują się na sekretny związek, a kiedy Armando to odkrywa, sprzeciwia się temu związkowi, ponieważ według niego Andrés nie jest godny miłości jego córki.

Obsada: Oka Giner, Emmanuel Palomares, Jorge Salinas, Erika Buenfil, Sabine Moussier.

Vuelve a mi

"Wróć do mnie" - tłum.

Nuria to kobieta o ograniczonych zasobach, która rozpoczyna związek z Braulio nie wiedząc, że jest on jednym z właścicieli firmy, w której pracuje. Losy głównych bohaterów zaczynają się splatać po tragicznym porwaniu Andrésa, syna Nurii. W najmniej oczekiwanym momencie w jej życiu pojawia się Santiago, by stać się nie tylko głównym ogniwem łączącym zrozpaczoną matkę z porwanym synem, ale także wielką miłością jej życia.

Obsada: Samadhi Zendejas, William Levy, Kimberly Dos Ramos, Ximena Herrera, Ferdinando Valencia.