Ninja Warrior Polska 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać drugą edycję programu?

2020-08-11 14:04 kg
Ninja Warrior
Autor: materiały prasowe

Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? Kto zgarnie tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie dni i godziny emisji nowej edycji programu.

Ninja Warrior Polska 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać drugą edycję programu? Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama. 

Ninja Warrior Polska 2 - dni i godziny emisji

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej. Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami. W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać. W Ninja Warrior Polska pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.

W drugim sezonie zmagań na torze Ninja Warrior Polska ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi show. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

Drugi sezon Ninja Warrior Polska będzie emitowany na antenie Polsatu w każdy wtorek od 1 września 2020 roku. Najpewniej godzina emisji programu nie ulegnie zmianie, odcinki będą więc startować o 20:05.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE