Ninja Warrior Polska 2 - nowa prowadząca show. Kto zajmie miejsce Aleksandry Szwed?

2020-06-29 11:52 kg
Ninja Warrior
Autor: materiały prasowe

Ninja Warrior to przebojowe show, które od ponad 20 lat nie schodzi z ramówek telewizyjnych na całym świecie. Jesienią 2019 roku w Polsacie zadebiutowała polska wersja programu. Jego uczestnicy zmierzyli się z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Ich wyczyny komentowali Jerzy Mielewski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, a prowadzącą show była Ola Szwed. Okazuje się jednak, że piękna aktorka nie pojawi się w nadchodzącej, drugiej odsłonie programu. Kto zajmie jej miejsce?

Ninja Warrior Polska 2 - nowa prowadząca show. Kto zajmie miejsce Aleksandry Szwed? Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy. Waży ok. 500 ton. Został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Tę imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru jest są baseny z 430 tonami wody.

Ninja Warrior Polska 2 - nowa prowadząca

To jest jej czas! Zmysłowo piękna i niezwykle ambitna gwiazda - Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję przebojowego show Polsatu Ninja Warrior Polska. Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja! Karolina Gilon już niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, a występy przed kamerą to jej żywioł. Teraz ma okazję sprawdzić się w programie, w którym nie wystarczy siła mięśni. Ninja Warior Polska to prawdziwy test wytrzymałości i odwagi! 

Powiem wprost i bardzo w moim stylu – jaram się na maksa! – komentuje gwiazda. - Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? – dodaje z uśmiechem.

Ninja Warrior Polska to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show Love Island. Wyspa Miłości.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE