Nawet on nie naleje z pustego... Milionerzy

2021-01-18 18:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Jak głosi przysłowie, nawet on nie naleje z pustego. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestniczce kłopot? Wykorzystała już wszystkie koła ratunkowe, musi więc polegać tylko i wyłącznie na swojej intuicji oraz wiedzy. Walczy o 125 tysięcy złotych. Czy uda jej się zdobyć tak duże pieniądze?

Jak głosi przysłowie, nawet on nie naleje z pustego. Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestniczka potrafiła ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały: A) Marchołt gruby a sprośny, B) zwycięzca Goliata, C) syn zwycięzcy Goliata, D) praprapradziadek Dawida.

Jak głosi przysłowie, nawet on nie naleje z pustego

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. zł. Uczestniczka po krótkim namyśle postanowiła zaznaczyć odpowiedź C) syn zwycięzcy Goliata. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź ta jest prawidłowa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE