Ślub od pierwszego wejrzenia

Nerwowo w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 9"! Oto, co wydarzyło się w 5. odcinku [3.10.2023]

Wesela w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 9" za nami, a teraz czas na podróże poślubne. W 5. odcinku zobaczyliśmy, jak Magda i Krzysiek koczują przed hotelem, za to Marek chciał zaimponować Korneli, ale nic z tego nie wyszło. W małżeństwie Kingi i Marcina zrobiło się bardzo nerwowo. Co będzie dalej?

Spis treści

  1. "Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 9. odc. 5. Kiedy emisja w tv?
  2. "Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Marek i Kornelia
  3. "Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Marcin i Kinga
  4. "Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Magda i Krzysztofa

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 9. odc. 5. Kiedy emisja w tv?

Dopiero, co w telewizji pokazany został 4. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9", w którym zobaczyliśmy wesela wszystkich trzech par. Na VOD – w serwisie Player.pl jest już jednak dostępny 5. odcinek "ŚOPW9". Pokazano w nim podróże poślubne uczestników telewizyjnego eksperymentu.

5. odcinek 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" we wtorek, 3.10.2023, o godz. 21.35 w TVN

O tym, co wydarzy się w 5. odcinku 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeczytasz w artykule poniżej. My już obejrzeliśmy ten odcinek i zdradzamy wszystkie szczegóły.

Czytaj też: Wszystkie pary i małżeństwa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ile ich było?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Marek i Kornelia

Marek i Kornelia wydają się idealnie dobrani. Małżonkowie szybko nawiązali ze sobą kontakt i nie bali się czułości. Para wyruszyła w podróż poślubną na Maltę. Marek postawił siebie w roli przewodnika i opiekuna. "Między mną i moją małżonką jest bliskość i to bliskość, która nie jest stricte fizyczną bliskością. Mega mnie obdarzyła zaufaniem" – wyznał Marek.

Mężczyzna chciał zaimponować żonie jazdą samochodem, ale lewostronny ruch dał mu się jednak mocno we znaki. Mylił pasy, zjeżdżał na pobocze i kilka razy "skosił" lusterko! Kornelia była zaniepokojona, ale starała się nie dać tego po sobie poznać.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Marcin i Kinga

Kindze wydaje się, że wiele łączy ją z Marcinem, ale on nie potrafi na razie określić, co mu się podoba w małżonce – nie odczuł na razie wielkiego porywu serca, ale też nie chce wyciągać za pochopnych wniosków. Na Malcie mieli okazję lepiej się poznać. Marcin jest bardziej spontaniczny, Kinga woli wiedzieć po kolei, co będzie się działo.

Kobieta próbowała zmotywować męża do tego, aby podjął decyzję, co danego dnia będą robić. "Jesteś facetem, zadecyduj… Potrzebuje konkretu od ciebie" – powiedziała, ale jemu było… wszystko jedno. Naciski Kingi wcale nie pomagały.

Są różne nastroje, odczułem poddenerwowanie, napiętą atmosferę… Nie każdy jest dobrym organizatorem – ocenił Marcin.

Czytaj też: Tak kiedyś wyglądała Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9”. Ale metamorfoza!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" odcinek 5. Magda i Krzysztofa

Krzysztof i Magda wierzą w sny, pasjonują się ezoteryką i lubią tarota. Oboje dostrzegli w sobie mnóstwo podobieństw. Żadne z nich nie ma doświadczenia w zagranicznych podróżach. Lot do Hiszpanii był ich "pierwszym razem" w samolocie. Za nim poddali się wakacyjnemu nastrojowi, spędzili kilka godzin przed hotelem w oczekiwaniu na pokój. Podczas tej sytuacji starali się jednak zachować spokój. Magda starała się pohamować emocje, za to Krzysiek wyznaje zasadę "wolę to z siebie wyrzucić".

Para zachowuje się w swoim towarzystwie naturalnie. "Przy nim czuję się kobietą, czuję się adorowana" – oceniła Magda.