Natalia Tena w Marvelu. Kogo i w jakiej produkcji zagra gwiazda “Harry’ego Pottera” i “Gry o tron”?

i

Autor: Warner Bros. Pictures Natalia Tena w Marvelu. Kogo i w jakiej produkcji zagra gwiazda “Harry’ego Pottera” i “Gry o tron”?

Kino superbohaterskie

Od czarodziejki do superbohaterski: gwiazda “Harry’ego Pottera” dołącza do Marvela

2024-03-08 18:12

Natalia Tena dołączyła do MCU – takie wieści obiegły w ostatnim czasie środowisko sympatyków trykociarzy i wszyscy zachodzą w głowę, o jaką postać chodzi.

Natalia Tena w Marvelu – kogo i w jakiej produkcji zagra?

Swojego czasu internauci śmiali się z aktorskich transferów z “Harry’ego Pottera” do “Gry o tron”, w końcu w okolicach Westeros można było napotkać wiele twarzy znanych nam ze świata Chłopca, Który Przeżył. Później transfer przeniósł się na linię GoT-Marvel – w świecie trykociarzy zawitali m.in. Richard Madden (Robb Stark z “Gry o tron” i Ikaris z “Eternals”), Kit Harington (Jon Snow i Dane Whitman), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen i G’iah) i Sophie Turner (Sansa Stark i Jean Grey). Był też oczywiście David Bradley, który zaliczył wszystkie trzy uniwersa i, jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, dołączyła do niego niedawno Natalia Tena.

SPRAWDŹ TEŻ: Kto mógłby zagrać w serialowej wersji “Harry’ego Pottera”? Typujemy najlepsze castingi

Natalia Tena to brytyjska aktorka, którą większość widzów kojarzy z roli Nimfadory Lupin (zd. Tonks) – czarownicy półkrwi, członkini Zakonu Feniksa, żony Remusa Lupina i siostrzenicy Syriusza Blacka i Bellatriks Lestrange, którą ta ostatnia zabiła podczas Bitwy o Hogwart. Później Tena zagrała Oshę – pochodzącą zza Muru kobietę, która opiekowała się młodymi Starkami w “Grze o tron”, a w ubiegłym roku widzieliśmy ją przez chwilę w czwartym “Johnie Wicku”. Czy w Marvelu zagości na dłużej? Tego nie wiemy.

Nie wiemy też, w kogo i w jakiej produkcji ma się niby wcielić. Na obecną chwilę mamy tylko przecieki, że Natalia Tena w istocie dołączyła do obsady MCU i nagrała już wszystkie sceny ze swoim udziałem. Musi zatem chodzić o któryś z nadchodzących projektów, jak “Deadpool 3”, “Kapitan Ameryka 4”, “Agatha: Darkhold Diaries”, “Ironheart”, “Daredevil: Born Again” lub “Thunderbolts” (tak, wiemy, dużo tego). Konkretów więc brak, także musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych informacji z obozu Marvel Studios.

“Harry Potter” – jak dobrze znasz ród Blacków? Za mniej niż 5/10 grozi dożywocie w Azkabanie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego – data narodzin Syriusza Blacka to…
Syriusz Black
E. Duffy, Michiel Huisman i Ray Fisher: Czym “Rebel Moon” różni się od “Gwiezdnych wojen”? Zapytaliśmy członków obsady