Nasza Klasa w TV4: Jan Kliment komplementowany przez 10-latkę! Skomentowała jego... 'piękną buźkę'

2019-08-29 15:43
Jan Kliment
Autor: Materiały Prasowe

Z dość bezpośrednimi pytaniami oraz komentarzami na swój temat spotkał się trzykrotny zwycięzca „Tańca z Gwiazdami” – Jan Kliment. Skomentowana została m.in. jego figura oraz „piękna buźka” – i to przez… dziesięciolatkę! Wśród pytań znalazło się parę podyktowanych nieskrępowaną ciekawością na temat życia osobistego znakomitego tancerza, a jemu nie pozostało nic innego, jak równie szczerze odpowiedzieć.

Nasza Klasa to nowy program rozrywkowy Czwórki, w którym gwiazdy odwiedzają szkolną klasę pełną dociekliwych młodych ludzi i odpowiadają na ich wyjątkowo bezpośrednie pytania– o pracę, życie prywatne, czasy szkolne oraz wiele spraw, o które czasem nie mają odwagi pytać dorośli. Goście dostają także zadania specjalne, stanowiące niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, ale też kreatywności i poczucia humoru.

Nasza Klasa - Jan Kliment gościem programu

Wszystko wydarzyło się na nagraniu nowego programu rozrywkowego Czwórki – „Nasza Klasa”, w którym dzieci przepytują wywołane do tablicy gwiazdy i którego dwa premierowe odcinki – pierwszy z Janem Klimentem, a drugi z Rafałem Rutkowskim – będzie można zobaczyć we wtorek, 3 września, o godz. 21.30 i 22.00 w Czwórce

W programie dzieci zastanawiały się m.in. nad wykształceniem, charakterem, sportowymi pasjami czy wiekiem swojego gościa, a pytały go o jego młodzieńcze wybory, o taniec, o gwiazdy z jakimi tańczył, o żonę, a nawet o sens formalnego małżeństwa i o związki partnerskie. A już teraz możecie obejrzeć fragmenty pierwszego odcinka z rozbrajającymi komentarzami dzieci oraz zaskakującymi odpowiedziami Jana Klimenta na niektóre pytania. Zobaczcie, jak wypowiadał się o Polsce, co powiedział o swoich rodakach oraz o tym, czy jego żona jest zazdrosna o kobiety, z którymi tańczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE