Wikingowie

i

Autor: Bernard Walsh / History Channel / Courtesy: Everett Collection

Najczęściej piracone filmy i seriale. To one cieszyły się największą popularnością w nielegalnym obiegu

2020-12-10 14:04

Z roku na rok zwiększa się ilość dostępnych produkcji w bazach serwisów streamingowych. Dzięki temu mamy możliwość oglądania najlepszych oraz najnowszych filmów oraz seriali z całego świata. To wcale nie oznacza, że zmniejszyła się liczba osób, które oglądają popularne produkcje z nielegalnych źródeł. Eksperci z Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności przeprowadzili badania, dzięki którym wiadomo, które filmy i seriale były najczęściej piracone.

Najczęściej piracone filmy i seriale. To one cieszyły się największą popularnością w nielegalnym obiegu. Eksperci z Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności przeprowadzili badanie związane z piractwem internetowym. Przy pomocy danych uzyskanych od firmy MUSO, analitycy przeanalizowali informacje o 309 serialach oraz o 316 filmach. Dzięki temu wykazali, które produkcje cieszyły się największą popularnością wśród unijnych piratów internetowych. 

Najczęściej piracone filmy

Najczęściej piracone seriale

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE