Na Wspólnej

i

Autor: TVN/JAKUB KAMINSKI EAST NEWS

Na Wspólnej odc. 3404, 3405, 3406. Darek szuka mężczyzny, który chciał zgwałcić Magdę! Igor oświadcza się Eli

2022-04-08 15:48

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych, polskich seriali, który na antenie TVN gości od prawie 20 lat. Pomimo upływu lat, produkcja niezmiennie przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:15. Co wydarzy się w odcinkach 3404-3406, które będzie można obejrzeć w dniach 11-13 kwietnia 2022 roku? Sprawdźcie koniecznie.

Na Wspólnej odc. 3404, 3405, 3406 streszczenia. Na oddział Kamila trafia młody przestępca – jest w stanie krytycznym. Lekarze stwierdzają śmierć mózgu i to, że… ma zdrowe serce i grupę krwi Elżbiety! Ilona wyznaje terapeutce, że ostatnio – trzeźwa – widziała mężczyznę ze swoich urojeń. Igor oświadcza się Eli – emocje doprowadzają ją do krytycznego stanu! Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów serialu w najbliższych odcinkach Na Wspólnej? Sprawdźcie.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Na Wspólnej - odcinek 3404

Darek szuka mężczyzny, który chciał zgwałcić Magdę! Darek i Kasia namawiają Magdę, żeby zgłosiła policji próbę gwałtu. W komisariacie dowiadują się, że monitoring w pubie nie działa i nie ma żadnych świadków napaści na Magdę. Wkurzony Darek sam wieczorem odwiedza pub – dowiaduje się, że niedoszły gwałciciel jest dobrze znany personelowi! Ale nikt nie wystąpi przeciwko niemu – jest przyjacielem ich szefa… Jest serce dla Eli, ale nie ma zgody na przeszczep! Na oddział Kamila trafia młody przestępca – jest w stanie krytycznym. Lekarze stwierdzają śmierć mózgu i to, że… ma zdrowe serce i grupę krwi Elżbiety! Jednak matka mężczyzny nie zgadza się na pobranie jego organów. Dr Nalepa chce z nią porozmawiać, ale wcześniej na korytarzu spotyka kobietę załamany stanem Eli Igor… Joanna wpada na trop złodziei! Joanna nie może dojść do siebie po okradzeniu ich mieszkania. W klinice Bergowa zauważa na palcu klientki swój pierścionek! Kobieta tłumaczy, że dostała go od swojego narzeczonego. Po powrocie do domu Bergowie ustalają plan działania – wspólnie z policją mają szansę dopaść złodziei!

Na Wspólnej - odcinek 3405

Ilona przerażona – wracają jej omamy z Łukaszem?! Ilona wyznaje terapeutce, że ostatnio – trzeźwa – widziała mężczyznę ze swoich urojeń. Terapeutka uspokaja ją – ale po wyjściu z poradni Zdybicka znowu widzi Łukasza! W pracy Michał alarmuje, że inspektor budowlany cofnął im pozwolenie na budowę – Ilona idzie do jego biura. Okazuje się, że inspektorem jest… Łukasz! Co się dzieje ze Zdybicką?! Zakościelny zabroni Darkowi oskarżyć syna przyjaciela?! Darek informuje ojca, że człowiekiem który chciał zgwałcić Magdę jest niejaki Filip Osuchowski, syn znanego prawnika. Zakościelny drętwieje – okazuje się, że Osuchowski senior to jego przyjaciel, prawie rodzina! Żbik nie ma żadnych wątpliwości, że trzeba zgłosić to na policję. Czy ojciec mu na to pozwoli?! Marcelina doprowadza Smolnego do szału a Kuba oszukany! Krzysztof rwie włosy z głowy czytając scenariusz, który na podstawie jego powieści „Upał ciał”, napisała Marcelina Gwiazda – oficjalna autorka, żona jego szefa. Obrażona kobieta zrywa umowę – w takim razie nie będzie firmowała fikcji! Tymczasem Kuba i Majka wynajmują mieszkanie. Ich pierwszy romantyczny wieczór „na swoim” przerywa dwóch chłopaków, którzy twierdzą, że… to oni wynajęli to mieszkanie!

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej - odcinek 3406

Igor oświadcza się Eli – emocje doprowadzają ją do krytycznego stanu! Doktor Nalepa stara się przekonać matkę zmarłego młodego przestępcy, żeby zgodziła się na pobranie serca syna. Tymczasem Igor z Julką w tajemnicy przygotowują Eli niespodziankę – całą rodziną odwiedzają Marcinkową w szpitalu. Nagle Nowak pada na kolana i… oświadcza się! Elżbieta mdleje – ale nie tylko dlatego… Łukasz z urojeń Ilony twierdzi, że… ją zna! Ilona prawie zasłabła kiedy okazało się, że inspektorem budowlanym, który wstrzymał jej budowę jest mężczyzna z jej urojeń! Zdybicka niepewnie przeprasza mężczyznę, a ten stwierdza, że… skądś ją zna! Ilona nie wytrzymuje i ucieka… Krzysztof totalnie zaskakuje Basię i jej szefa! Basia zrozpaczona – ma dziś przedstawić autora „Upału ciał” szefowi i uzgodnić promocję książki. Tymczasem Marcelina Gwiazda się wycofała. Smolny obiecuje żonie, że coś wymyśli – i wymyśla tak, że Basia i szef spadają z krzeseł! Tymczasem oszukani na wynajmie Kuba i Majka wracają jak niepyszni do Smolnych. Ale ich nowi koledzy nie zamierzają odpuścić oszustowi!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE