Na Wspólnej 29 maja-1 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 29 maja-1 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

Polskie seriale

Na Wspólnej 29 maja-1 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

2023-05-25 15:53

Na Wspólnej wraca z kolejnymi odcinkami - co tym razem się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3631, 3632, 36339 i 3634, które zostaną wyemitowane w dniach 29 maja-1 czerwca 2023 roku.

Na Wspólnej - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Przede wszystkim nasz ukochany polski serial zmieni się w prawdziwy kryminał, gdy pani Maria spróbuje rozwikłać zagadkę związaną z życiem swojej dawnej przyjaciółki. Trudne czasy czekają z kolei Michała i Igę, oraz Elizę, która zacznie wysiadać psychicznie od natłoku zmartwień. Szczegółowe streszczenia odcinków 3631, 3632, 36339 i 3634, które ukażą się w dniach 29 maja-1 czerwca 2023 roku, znajdziecie poniżej.

Na Wspólnej 3631 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3631. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Maria organizuje akcję, jak w szpiegowskim thrillerze! Franek pożycza babci szpiegowski gadżet – długopis z kamerką. Ziębowa musi sprawdzić, co dzieje się z jej przyjaciółką Bożeną. Listonosz Sokół - wysłany przez Marię i Helenę - idzie z fikcyjnym przekazem pieniężnym do mieszkania kobiety. Jej sąsiad – pokazując umowę z Nierzwicką – chce przejąć pieniądze. Jednak musi wpuścić Zbyszka, który upiera się, żeby oddać pieniądze adresatce. Korzystając z nieuwagi mężczyzny, Sokół zostawia przy łóżku chorej długopis, który przekazuje obraz prosto do komputera Ziębów… Zakościelny w potrzasku – żona i kochanka go nienawidzą! Zdenerwowana Magda czeka w pokoju hotelowym na Andrzeja. Jest wściekła na kochanka - naraził ją na awanturę z Darkiem! Rano Zakościelny słyszy od żony, że ona nie chce dłużej udawać przed dziećmi – muszą im powiedzieć, że to koniec ich rodziny! Justyna nie ukrywa, że chętnie zniszczyłaby męża. Ten jest już pewny, że to żona - w akcie zemsty – skomplikowała sprawę Gabryszewskiego… Eliza uziemiona a do Jarka wracają koszmary z młodości… Eliza jest wściekła – uziemiona w domu na 3 tygodnie, z nogą w stabilizatorze, nie może szukać pracy! Nieoczekiwanie pojawia się winowajca jej wypadku – nowy sąsiad. Przystojny, młody mężczyzna wpada do niej z winem… Tymczasem Junior walczy o swoją godność na lekcji fizyki. Nauczycielka wyśmiewa go i wyzywa. W domu Junior skarży się rodzicom. Okazuje się, że… identyczną gehennę z tą kobietą przeżywał kiedyś Jarek!

Na Wspólnej 3631 - gdzie i kiedy oglądać?

3631. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 maja 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3632 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3632. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ignaś agresorem a Iga z dzieckiem będzie tropić morderców?! Michał interweniuje w szkole - oskarża o kradzież i bandytyzm chłopców, którzy prześladują Ignacego. Nagle do gabinetu dyrektorki zostają wprowadzeni wszystkich trzej – znowu się bili! I to Ignaś jest oskarżony o napaść… Tymczasem Iga z dzieckiem wpada do pracy i odkrywa sprawę, nad którą pracują koledzy. Jest bardzo przejęta, bo to morderstwo - i wydarzyło się tam, gdzie spaceruje z córeczką! Darek demaskuje Magdę – co na to jego ojciec?! Darek odkrywa na nagraniu z monitoringu, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gabryszewskiego, tym samym torpedując sprawę kancelarii Zakościelnego! Tymczasem Andrzej spotyka się z kochanką i oznajmia jej, że decyzja o jego rozwodzie z Justyną już zapadła. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się, co zrobiła Magda?! Maria w szoku – jej przyjaciółka faszerowana psychotropami przez bezwzględnego sąsiada! Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Widzi, jak w mieszkaniu Nierzwickiej pojawia się sąsiad, który… szarpie kobietę i wciska jej na siłę jakieś leki!!! Maria nie może na to patrzeć – natychmiast wzywa na pomoc Sławka! Czy nieuczciwy sąsiad, który omamił chorą, bezbronną kobietę poniesie zasłużoną karę?!

Na Wspólnej 3632 - gdzie i kiedy oglądać?

3632. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 30 maja 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3633 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3633. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Szok - Marta będzie znowu pracować z Romą?! Były mąż Marty rozwiódł się z żoną - Filip wrócił do Warszawy i szuka pracy. Marta radzi mu, żeby złożył portfolio do jej stacji, bo poszukują grafika do scenografii. W pracy Leśniewska przeżywa szok - spotyka Romę! Kobietę, która kiedyś prawie zniszczyła jej życie… Roma błaga szefa Marty o pracę, a jej samej wyjaśnia swoje dramatyczne położenie życiowe. Przyjęcie Romy uzależnione jest od decyzji Leśniewskiej - co zrobi Marta?! Iga wpada na trop morderców a Ignaś miażdży chuliganów! Iga spotyka w przychodni kobietę, która została napadnięta w podobny sposób, jak dziewczyna zamordowana w tej okolicy. Przybysz przekazuje te informacje Robertowi… Tymczasem Ignacy staje w obronie dziewczyny napastowanej przez chuliganów, którzy dręczą także jego. Wyszkolony przez Tadeusiaka, młody Brzozowski sprawnie odpiera ich ataki! Dyrektorka szkoły znowu dzwoni do Michała… Berg zdruzgotany a Eliza w objęciach sąsiada! Jarek ma koszmar o nauczycielce fizyki. Postanawia być twardy, kiedy będzie z nią rozmawiał w sprawie Juniora. Okazuje się jednak, że dawna trauma zmienia go w zahukanego ucznia i Berg z pokorą przyjmuje obelgi i warunki apodyktycznej i podłej nauczycielki… Tymczasem Eliza wybiera się na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Koskinen. Z powodu remontu windy Bergowa korzysta z pomocy nowego sąsiada, który niesie ją na rękach do taksówki.

Na Wspólnej 3633 - gdzie i kiedy oglądać?

3633. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 31 maja 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3634 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3634. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Igor kontra właścicielka klubu sztuk walk?! Na Igora czeka w pracy kobieta, której syna pobito na śmierć. Matka chłopaka twierdzi, że wie kto jest temu winien – Bradecka, właścicielka klubu sztuk walki, gdzie trenował Bartek. Nowak rozmawia ze Sławkiem – dowiaduje się, że w grę wchodziły narkotyki. Gdy Igor przegląda zdjęcia zabitego Bartka dochodzi do wniosku, że chłopak był zakochany w Bradeckiej. Nowak dzwoni do niej i orientuje się, że będzie to bardzo twardy przeciwnik… Hebel ściera się z Niuńkiem – stawką szczęście Seby! Seba żali się Heblowi, że ani on ani jego narzeczona nie mają nic do powiedzenia w sprawie ich wesela – to Niuniek dyktuje każdy szczegół! Ryszard decyduje się na rozmowę z przyszłym teściem swojego siostrzeńca. Będzie nerwowo… Wieczorem Niuńka dopada była żona – doniesie na niego do skarbówki, jeśli nie wypłaci jej comiesięcznego haraczu! Zdenerwowany mężczyzna łapie się za serce… Morowe powietrze u studentów – czy da się je oczyścić?! Kuba wyjeżdża z powrotem do Berlina – ponownie przeprasza ukochaną za zdradę i zarażenie kiłą. Majka wybacza mu, dobrze wiedząc, że to ona jest winna… Wieczorem leki Mai znajduje Karol– jako przyszły farmaceuta dobrze wie, co to jest. Dopada brata – musi zachować się odpowiedzialnie! Dex nie ma wyjścia – obdzwania długą listę wszystkich swoich partnerek i ostrzega o chorobie wenerycznej, którą mógł im przekazać.

Na Wspólnej 3634 - gdzie i kiedy oglądać?

3634. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 1 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Który z tych polskich seriali lubisz najbardziej?
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14
Listen on Spreaker.