Na Wspólnej 12-16 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej 12-16 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

Polskie seriale

Na Wspólnej 12-16 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

2023-06-13 9:01

“Na Wspólnej” wraca z kolejnymi odcinkami - co tym razem się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3639, 3640, 36341 i 3642, które zostaną wyemitowane w dniach 12-16 czerwca 2023 roku.

“Na Wspólnej” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Przed Kasią i Darkiem poważny kryzys - Żbik zgodzi się zaangażować w rozwód swojej byłej, co nie przypadnie jego ukochanej do gustu. Łatwo nie będzie mieć też Ula, którą sytuacja rodzinna wpędziła w depresję, zaś Antosia... zderzy się z polskim systemem prawnym. Szczegółowe streszczenia odcinków 3639, 3640, 36341 i 3642, które ukażą się w dniach 12-16 czerwca 2023 roku, znajdziecie poniżej.

Na Wspólnej 3639 - STRESZCZENIE odcinka (12 czerwca)

Streszczenie 3639. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kamil w szoku – Kolenda jest w ciąży! Kamil przywozi Ulę z lotniska. Dziewczyna wciąż jest obrażona na ojca. Spotyka się z Tosią, która mieszkała kiedyś u Hofferów. Zwierza się jej jak siostrze, że Hao narobił jej wstydu w szkole. Martwi się też o załamaną mamę a najbardziej boi się, że Kamil zacznie znowu pić… Tymczasem Hoffer jest zszokowany - dowiedział się, że Kolenda spodziewa się dziecka! Marta dowiaduje się o spisku Romy! Marta żąda wyjaśnień, dlaczego Roma zniknęła wczoraj z pracy bez uprzedzenia. Konarska jest przekonana, że Lenarska knuje coś za jej plecami! I ma rację - po zakończeniu programu Marty na plan wpada Roma z… tortem! Dziś nagrali setny odcinek! Marcie okropnie głupio… Po pracy Filip słyszy nerwową rozmowę telefoniczną Romy z mężem. Konarski proponuje kobiecie podwózkę i… swoje towarzystwo! Jarek zdecydowany i… uwielbiany?! Do Elizy wpada sąsiad – widząc Hanusię, Wojtek jest totalnie zaskoczony! Wręcza małej pendrive z nagraniem wywiadu z jej mamą. Tymczasem Jarek przychodzi do szkoły Juniora – oddaje nauczycielce fizyki zrobione zadania. Berg ostrzega kobietę, żeby nigdy więcej nie poniżała jego syna! Potem, wraz z Brunem, poznają szefową firmy kosmetycznej, z którą chcą podpisać umowę na prowadzenie eventów. Piękna pani prezes jest oczarowana Jarkiem. 3639. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 12 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3640 - STRESZCZENIE odcinka (13 czerwca 2023)

Streszczenie 3640. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Lekarze nie chcą usunąć ciąży Antosi – Weronika zabiera córkę za granicę! Weronika umawia się z Nalepą – liczy, że jego znajomy nefrolog pomoże ratować Antosię. Niestety, mimo pogarszających się wyników badań, lekarz nie widzi wskazań do usunięcia ciąży. Lew mówi wprost - lekarze się boją więzienia! Tymczasem Antosia chce zażyć tabletki poronne, które mogą jej zaszkodzić. Weronika już wie, że nie może dłużej czekać – natychmiast zabiera córkę do zagranicznej kliniki aborcyjnej! Ula zrezygnuje ze szkoły?! Ula odmawia pójścia do szkoły i zjedzenia śniadania - Kamil czuje, że córka go odtrąca. Hoffer idzie na spotkanie z Jagną, która pyta, czy złamał abstynencję. On zaprzecza - przyznaje, że ma ku temu mnóstwo powodów, jednak bardzo martwi się o córkę. Prosi Jagnę, żeby porozmawiała z nią. Wieczorem Kamil słyszy od Uli, że chce… zrezygnować ze szkoły! Duch Niuńka obserwuje własny pogrzeb?! Dziś pogrzeb Niuńka. Przychodzi jego znienawidzona żona, Dana. Kobieta bezceremonialnie oznajmia Roxy, żeby znalazła sobie adwokata, bo czeka je bój o spadek! Gdy Hebel wygłasza ostatnie pożegnanie zmarłego, ktoś obserwuje z ukrycia ceremonię. 3640. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 13 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3641 - STRESZCZENIE odcinka (14 czerwca 2023)

Streszczenie 3641. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Iga bezlitośnie chłoszcze męski świat! Iga odwiedza w szpitalu Roberta. Ten mylnie odbiera jej troskę i stwierdza, że warto było się poświęcić dla niej. Speszona Przybysz szybko żegna się z przyjacielem… Po południu tym razem Michał zasypuje Igę komplementami. Kobieta oznajmia mu, że nic nie wyjdzie z ich związku, bo… go nie kocha! Michał jest zdruzgotany, a Iga czuje prawdziwą ulgę… Ula ma depresję?! Ula kolejny dzień nie podnosi się z łóżka – zdenerwowany Kamil oznajmia córce, że musi coś robić! Albo szkoła, albo praca. Wysyła ją, by pomogła pani Marii w barze. Dziewczyna wraca stamtąd zapłakana. Zrozpaczona wyznaje ojcu, że najchętniej zasnęłaby i nie obudziła się nigdy! Kamil uświadamia córce, że potrzebują fachowej pomocy… Darek będzie rozwodził swoją byłą żonę?! Zakościelny chce dogadać się z Darkiem. Jednak syn jasno daje mu do zrozumienia, że musi powiedzieć Czerskiemu prawdę na temat anonimu podrzuconego przez Magdę. Żbik spotyka się z Anetą, która prosi go, żeby przeprowadził jej rozwód. Darka i jego byłą żonę widzi Kasia - jest załamana. 3641. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 14 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3642 - STRESZCZENIE odcinka (15 czerwca 2023)

Streszczenie 3642. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Iga ma dość mężczyzn?! Iga odbiera ze szpitala Roberta. Ten próbuje umówić się z nią na kolację, jednak widząc speszoną minę Przybysz, wycofuje się z tego żartem. Iga zwierza się Marcie, że Michał i Robert próbują do niej startować – a jej dobrze samej z dzieckiem… Wieczorem Tadeusiak wpada do Igi z kwiatami! Jarek zwycięski i… rozczarowany Elizą! Junior spotyka przed szkołą nauczycielkę fizyki, która… odchodzi z pracy! Syn Bergów z dumą mówi koledze, że ich gnębicielka skapitulowała dzięki jego tacie. Kumpel w nagrodę częstuje Juniora papierosem... Tymczasem Jarek przypadkowo znajduje pendrive z nagraniem wywiadu Wojtka z Elizą. Berg jest zaskoczony i bardzo rozczarowany tym, co słyszy z ust żony… Igor w niebezpieczeństwie?! Igor zdaje relację Naczelnemu – jeśli chodzi o dopalacze, klub Bradeckiej jest czysty. Judyta i jej pracownicy coś jednak ukrywają – nie chcą rozmawiać o zakatowanym Bartku Jaworskim. Igor jako Czarek pojawia się znowu na treningu – przypadkiem słyszy, jak trener Bocian odmawia czegoś Bradeckiej mówiąc, że nie chce być drugim Bartkiem! Gdy Igor się kąpie, Bradecka przeszukuje rzeczy osobiste Nowaka i odkrywa, że jest on dziennikarzem! 3642. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 15 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

QUIZ. Polskie komedie z lat 90. XX wieku i początku lat 2000

Pytanie 1 z 11
Jak nazywał się taksówkarz z filmu "Kiler" z 1997 roku (główny bohater)?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7