Na regale z książkami szukamy tytułów… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-08 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Na regale z książkami szukamy tytułów… Teleturniej Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku i niezmiennie cieszy się niemalejącą popularnością wśród telewidzów. Program od samego początku prowadzony jest przez Huberta Urbańskiego, który świetnie sprawdza się w tej roli. Aby wygrać milion złotych należy udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Czy uczestniczka 304. odcinka programu dołączy do zaszczytnego grona milionerów?

Na regale z książkami szukamy tytułów… Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów programu. Zasady teleturnieju pozostają niezmienne – aby wygrać, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe – pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność, które są do dyspozycji. Czy uczestniczka 304. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Na regale z książkami szukamy tytułów… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Aby wygrać sporą kasę, uczestniczka musiała wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) po karkach B) po ramionach C) po grzbietach D) po plecach. Oczywiście poprawnym wariantem jest C) po grzbietach. Czy uczestniczka udzieli właśnie takiej odpowiedzi? Tego dowiemy się już 8 października o godzinie 20:55, oglądając 304. odcinek Milionerów.

NAJNOWSZE