Na paryskim Łuku Triumfalnym jakie są polskie miasta? Milionerzy 4.08.2021

2021-08-04 14:17 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Na paryskim Łuku Triumfalnym na pamiątkę napoleońskich zwycięstw wyryte są nazwy pięciu polskich miast. Nie ma wśród nich... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Na paryskim Łuku Triumfalnym na pamiątkę napoleońskich zwycięstw wyryte są nazwy pięciu polskich miast. Nie ma wśród nich... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Warszawy, B) Wrocławia, C) Gdańska, D) Ostrołęki.

Na paryskim Łuku Triumfalnym na pamiątkę napoleońskich zwycięstw wyryte są nazwy pięciu polskich miast. Nie ma wśród nich...

Tak brzmiało pytanie za milion złotych. Uczestnik nie znał na nie odpowiedzi, dlatego po namyśle postanowił nie ryzykować i zrezygnował z dalszej gry. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast A) Warszawy.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE