Na którym kontynencie leży najmniej państw? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-07-17 20:20 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Na którym kontynencie leży najmniej państw? Teleturniej Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku cieszy się sporą popularnością widzów, którzy z chęcią śledzą walkę uczestników, o milion złotych. Aby wygrać sporą sumkę, muszą posiadać wszechstronną wiedzę, którą wykorzystają podczas odpowiedzi na 12 pytań. Czy uczestnik 178. odcinka programu, dołączy do grona milionerów?

Na którym kontynencie leży najmniej państw? Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów programu. Milion złotych to niemała sumka. Aby ją zdobyć, trzeba niewątpliwie posiadać wszechstronną wiedzę. W odpowiedzi na 12 pytań mogą pomóc koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 178. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Na którym kontynencie leży najmniej państw?

Uczestnik walczył o 40 tysięcy złotych. Aby zgarnąć kasę, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) w Europie B) w Azji C) w Afryce D) w Ameryce Południowej. Uczestnik nie był pewny odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której się dodzwonił, celowała w odpowiedź D, która jest prawidłowa.

Czy uczestnik zaufał swojemu znajomemu i zaznaczył właśnie taką odpowiedź? O tym przekonamy się, oglądając 178. odcinek Milionerów, już 17 lipca, o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE