Na dobre i na złe odcinki 754 i 755 streszczenie: Kazia obwinia Tadka, że straciła władzę w nogach

2019-10-22 11:14
Na dobre i na złe odcinki 754 i 755 streszczenie: Kazia obwinia Tadka, że straciła władzę w nogach
Autor: Materiały TVP Na dobre i na złe odcinki 754 i 755 streszczenie: Kazia obwinia Tadka, że straciła władzę w nogach

W szpitalu zjawia się kolejny stażysta. Kazia widząc nowego kolegę jest w szoku, bo to on spowodował wypadek, w skutek którego nie może chodzić. Lucyna, matka Hani, wraca do Leśnej Góry, by odbyć prace społeczne. Co jeszcze wydarzy się w serialu Na dobre i na złe odcinki 754 i 755? Wszystkie szczegóły poniżej.

Na dobre i na złe odcinki 754 i 755 streszczenie: Kazia obwinia Tadka, że straciła władzę w nogach. Serial Na dobre i na złe możecie oglądać w każdą środę na antenie TVP 2 o godzinie 20:55. W szpitalu pojawia się Tadek, kolejny stażysta. Jest zafascynowany swoją pracą. Kazia widząc nowego kolegę, obwinia go o wypadek, który spowodował że straciła władzę w nogach. Do szpitala trafia 11-latek, który podejrzewa u chłopca niedrożność jelit. Matka chłopca nie chce jednak poddać go leczeniu. Co jeszcze wydarzy się w serialu Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe odcinek 754: STRESZCZENIE

Do szpitala w Leśnej Górze trafia kolejny stażysta. Tadeusz Borucki jest zafascynowany osiągnięciami Barta. Kazia, widząc nowego kolegę jest w ogromnym szoku. To właśnie on spowodował wypadek, przez który dzisiaj nie może chodzić. Poza tym kolejnym pacjentem lekarki zostaje bezdomny Bogdan. Mężczyzna uratował z pożaru chłopca, ale sam spadł przez to z drugiego piętra i doznał urazu kręgosłupa. Lina poddaje się chemioterapii i walczy o zdrowie pod czujną opieką Szczepana i profesora Zyberta.

Na dobre i na złe odcinek 755: STRESZCZENIE

Lucyna, która jest matką Hani, wraca do Leśnej Góry, ponieważ musi odbyć prace społeczne. Skierowana zostaje do Leśnej Góry przez swojego kuratora. Doktor Sikorka nadal walczy o Linę ze Szczepanem. Lekarka chce, by kobieta mogła zostać w Polsce i tutaj dokończyć terapię. Gdy przyjeżdża do ośrodka dla imigrantów, by ją zbadać, o pomoc błaga ją Jurij, który cierpi na... niedokrwienie ręki. Tego samego dnia do szpitala w Leśnej Góze trafia Iwo. 11-latek ma problemy z żołądkiem, ale doktor Wilczewska i doktor Jakubek podejrzewają o chłopaka niedrożność jelit. Matka nie godzi się jednak na leczenie syna, ponieważ jest przekonana że może go uzdrowić tylko znachor Karol.

NAJNOWSZE