Na dobre i na złe 809 streszczenie. Falkowicz i Kasia zostają rodzicami! Sławomir i Kajra w Leśnej Górze

2021-05-05 10:12 PK
Na dobre i na złe
Autor: Artrama

Na dobre i na złe 809 - streszczenie odcinka. Z powodu silnego bólu Falkowicz podejrzewa, że ma problemy z przeszczepioną nerką. Z kolei pod opiekę Hani i Konicy trafia Staś, chłopiec z otwartym złamaniem nogi, któremu grozi amputacja, nie może zostać przyjęty do szpitala z powodu pozytywnego wyniku na Covid-19. Tymczasem Tadek śledzi Janusza i przyłapuje ojca, gdy ten włamuje się do domu Michała, by zaatakować Lucynę.

Na dobre i na złe odcinek 809. 5 maja do obsady serialu dołączy Kajra oraz – jak zawsze pełen energii i humoru – Sławomir. Wokalistka wcieli się w jedną z pacjentek – Mariannę - która trafi na SOR po wypadku i będzie w zaawansowanej ciąży. Sławomir zagra za to jej serialowego męża – „Srebrnego Bolo”, gwiazdora rock polo. Przeboje słynnej pary będzie nucić cały szpital. Za to gdy Bolek wpadnie na Falkowicza (Michał Żebrowski)... będzie okazja do śmiechu. A co poza tym wydarzy się w Leśnej Górze?

M jak miłość. Matka Poli znów wróci z perfidnym planem! Rozdzieli Kamila i Anitę kiedy będą razem w nowym domu - WIDEO

Janusz (Tomasz Dedek) postanowi obserwować z ukrycia Lucynę (Anna Samusionek) – gotów na wszystko, by odzyskać w końcu skarb Wawrzyniaka. A gdy zakradnie się do domu Michała (Mateusz Janicki) kobieta przyłapie go na gorącym uczynku. Borucki zachowa jednak zimną krew i zacznie udawać, że jest jej gorącym wielbicielem.

  • Patrzyłem przez okno na kobietę… która mnie fascynuje! Za co przepraszam! Winny…

Czy Lucyna uwierzy w jego piękne słówka?

Prawdziwe „turbulencje” czekają w środę rodzinę Falkowiczów! Bo Kasia (Ilona Ostrowska) zacznie nagle rodzić, ku zaskoczeniu męża.

  • Termin był w końcu tygodnia…
  • Przepraszam, że rodzę w nieodpowiednim dla ciebie terminie! Co masz ważniejszego?!

Kilka sekund później okaże się, że „porodowe” bóle odczuwa także przyszły tata.

  • Co robisz?... Dlaczego się tak krzywisz?
  • Twój ból, to mój ból… Mam dużą empatię…
  • Ciebie boli... mój poród?!
  • Jestem kruchy i wrażliwy… Przepraszam cię, Kasieńko, że się na chwilę oddalę…
  • To ja tu rodzę! Ja, do cholery!!!

W finale, po serii badań, profesor odkryje za to, że... naprawdę „rodzi”. Tyle, że kamień nerkowy. Tymczasem dzięki Kasi na świat przyjdzie w końcu mały Edzio (Franciszek Kurek)...

Tuż po narodzinach syna Falkowicz jednak znów będzie miał pecha. Bo w tym samym czasie na oddział dla noworodków trafi także syn Bolka (Ksawery Sudoł) i Marianny... a jedna z pracownic szpitala pomyli oznaczenia na rękach dzieci. Co wydarzy się, gdy „Falkowicz junior” zmieni się w „Bolka juniora”?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE