Mowa ptaków na Netflix - od kiedy oglądać nowy film Xawerego Żuławskiego?

2019-10-21 16:00 kw
Mowa ptaków
Autor: screen YouTube/METROFILMS1

Mowa ptaków to najnowsze dzieło Xawerego Żuławskiego. Film opowiada historię polonisty z liceum, który po wyrzuceniu z pracy musi ułożyć sobie życie oraz jego kolegi - Ludwika, czyli nauczyciela historii szukającego sposobu na funkcjonowanie w zawodzie. W produkcji zagrali między innymi Sebastian Fabijański, Daniel Olbrychski, Andrzej Chyra, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Wiktor Zborowski. Film już wkrótce ma zostać udostępniony na platformie Netflix. Kiedy premiera?

Mowa ptaków na Netflix - od kiedy oglądać nowy film Xawerego Żuławskiego? Mowa ptaków to produkcja, która miała swoją kinową premierę 27 września 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Xawery Żuławski oraz Piotr Kielar, za scenariusz - Andrzej Żuławski. Film już wkrótce ma trafić na Netflix, gdzie dostępny będzie dla szerszej publiczności. Od kiedy będzie można go obejrzeć na platformie?

Mowa ptaków - o czym jest film?

Uczniowie o nacjonalistycznych poglądach atakują nauczyciela historii, w którego obronie staje polonista. W konsekwencji zostaje zwolniony, ponieważ w obronie użył noża. Jego bratem jest chorujący na trąd kompozytor, z którym wspólnie usiłują napisać wielki przebój. 

Mowa ptaków na Netflix - kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że film Xawerego Żuławskiego już wkrótce trafi na Netflix. Premiera tytułu na platformie ma się odbyć 1 listopada 2019 roku. Razem z Mową ptaków, na Netflix zostanie dodana również Zimna wojna.

NAJNOWSZE