Miłość na wynajem - turecki serial zachwycił widzów! Pojawi się w polskiej telewizji?

2021-02-25 15:52 AW
Miłość na wynajem
Autor: screen youtube.com, kanał Kiralık Aşk screen youtube.com

Tureckie seriale cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Już od paru ładnych lat produkcje znad Bosforu przyciągają przed ekrany telewizorów dziesiątki polskich widzów. Seriale takie jak Elif, Przysięga czy Więzień miłości biją rekordy oglądalności, a dla wielu widzów śledzenie kolejnych losów swoich ulubionych bohaterów stanowi niezwykle ważną część dnia. Nic więc dziwnego, że gdy jeden turecki serial kończy swoją emisję w telewizji, na jego miejsce pojawia się kolejny.

Miłość na wynajem to serial, który na świecie bił rekordy popularności. Czy ma szansę trafić również do polskiej telewizji? Produkcja oryginalnie emitowana była od czerwca 2015 do stycznia 2017 roku, składa się w sumie z dwóch sezonów i liczy 69 odcinków. O popularności Miłości na wynajem świadczy m.in. fakt, ile wyświetleń mają na YouTubie filmiki z fragmentami serialu. Te najchętniej oglądane zostały odtworzone nawet kilkadziesiąt milionów razy!

Miłość na wynajem - turecki serial zachwycił widzów. Pojawi się w polskiej telewizji?

Główną bohaterką serialu jest kelnerka o imieniu Defne. Decyduje się na udział w miłosnej grze, gdy potrzebuje pieniędzy na spłatę długu brata. Defne opiekuje się babcią, młodszą siostrą i starszym bratem, ponieważ ojciec ich porzucił, a matka odeszła do innego mężczyzny. Pewnego dnia, gdy Degme pracuje w restauracji, mężczyzna imieniem Ömer całuje ją gwałtownie, ponieważ chce uratować się przed randką w ciemno, którą zorganizowała mu ciotka. Nieznana Defne i Ömerowi ciotka Ömera, Neriman, widzi całą sytuację. Po fakcie Neriman składa Defne propozycję, aby za opłatą zgodziła się wziąć ślub z nieznajomym mężczyzną, a następnie go zostawić...

Miłość na wynajem emitowana była także w innych krajach poza Turcją, m.in. w Bułgarii, gdzie również okazała się ogromnym hitem. Wielu widzów szuka odcinków serialu w internecie, licząc, że być może będą dostępne również w polskiej telewizji. Jak na razie Telewizja Polska nie zdradziła, czy w najbliższym czasie mamy szansę zobaczyć odcinki Miłości na wynajem w ramówce. Byłaby to z pewnością duża niespodzianka dla fanów tureckich seriali, zwłaszcza że w połowie marca dobiega końca emisja innej tureckiej produkcji - Więźnia miłości.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE