Miłość i przeznaczenie - to wydarzy się 24-28 stycznia 2022. Streszczenie odcinków

2022-01-21 9:23 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały prasowe TVP

Co wydarzy się w serialu "Miłość i przeznaczenie" 24-28 stycznia 2022? Zejnep będzie namawiać Benal, aby jak najszybciej powiedziała Mehdiemu o dziecku. Sultan zobaczy pocałunek Faruka z Emine i zrobi im wielką awanturę. Co jeszcze czeka widzów w nadchodzących odcinkach? Poniżej przeczytacie streszczenie wszystkich odcinków.

Streszczenie odcinków 34, 35, 36, 37, 38. Co się wydarzy? Miłość i przeznaczenie to turecki serial, który zastąpił wielki hit "Promyk nadziei". Główne role w nowej produkcji TVP2 grają: Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepileri. W telenoweli nie brakuje nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji, czarnych charakterów oraz atrakcyjnej obsady. Produkcja znad Bosforu cieszy się wielkim zainteresowaniem i wszyscy są ciekawi, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 34

Mehdi wreszcie odzyskuje przytomność po tym, gdy został ugodzony nożem przez Ahmeta. Mężczyzna w końcu wraca do domu. Faruk w dalszym ciągu uwodzi naiwną Emine. Zejnep uważa, że Benal powinna jak najszybciej poinformować Mehdiego o tym, że spodziewa się z nim dziecka. Tymczasem Nuh opowiada Mehdiemu o tym, jak Bajram wraz z grupą znajomych dał bolesną nauczkę ludziom Ahmeta Lisa. Premiera odcinka 24 stycznia 2022.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 35

W rzeczach Emine Sultan znajduje drogie buty i torebkę. Jest pełna podejrzeń, co do córki. Zejnep mówi Mehdiemu, że Benal jest z nim w ciąży. Mehdi jedzie do Benal i ona wyrzuca mu, co zrobiły najbliższe mu osoby. W rozmowie z Emine, Zejnep stwierdza, że dla dobra dziecka jest gotowa odejść od Mehdiego. Premiera odcinka 25 stycznia 2022.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 36

Wiadomość o ciąży Benal wprowadza w życie rodziny wielkie zamieszanie. Dżemile i Mużgan omawiają problemy z Sultan i Emine, dołącza do nich Zejnep. Dochodzi do trudnej rozmowy. Zejnep pisze do Mehdiego pożegnalny list, w którym wyznaje mu miłość. Premiera odcinka 26 stycznia 2022.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 37

Mehdi znajduje pijanego Bajrama, który obiecuje poprawę. Sultan widzi, jak Emine całuje się z Farukiem i robi wielką awanturę. Zejnep wybacza Mehdiemu i wyznaje mu miłość. Zeliha wynajmuje dla Benal mieszkanie. Premiera odcinka 27 stycznia 2022.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 38

Nermin zaprasza rodzinę Mehdiego na wyjazd do hotelu. Wszystkich ogarnia wielka radość, trwają przygotowania. Sultan i Nuh także dołączają do wycieczki. Emine ucieka z domu i jedzie do Faruka, który zabiera ją do tego samego hotelu. Premiera odcinka 28 stycznia 2022.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE