Miłość i przeznaczenie streszczenie. Serhat porywa Benal. Kobieta straci dziecko?!

2022-01-28 10:26 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne epizody telenowel. W grudniu 2021 roku na antenie TVP2 premierę miał serial Miłość i przeznaczenie, które zajął miejsce Promyka nadziei. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach produkcji? Sprawdźcie koniecznie.

Widzowie pokochali tureckie seriale za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, pościgi, intrygi, romanse czy też zdrady. W każdej produkcji znad Bosforu odnajdują zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Wszystko to obecne jest w Miłości i przeznaczeniu, czyli tureckiej telenoweli, która skradła serca widzów w grudniu 2021 roku.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - odcinek 44

W 44. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 7 lutego 2022 roku, Sakine wygarnia Benal, co o niej myśli. Emine widzi, jak w restauracji Faruk i Selin trzymają się za ręce i oznajmia, że nie chce go znać. Serhat porywa Benal. Uratowana Benal trafia potem do szpitala, gdzie okazuje się, że serce płodu przestało bić.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE