Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Benal postanawia jeszcze raz powalczyć o Mehdiego

2022-04-26 10:06

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, niezliczoną ilość intryg, kłamstw i romansów, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to obecne jest w Miłości i przeznaczeniu, czyli produkcji znad Bosforu, która na antenie Telewizji Polskiej jest emitowana od grudnia 2021 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach telenoweli?

W grudniu 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Promyka nadziei. Widzowie poznali zakończenie losów Ipek, Bahar i Omera i pożegnali się z ulubionymi bohaterami produkcji. Miejsce uwielbianej, tureckiej telenoweli zajął nowy serial znad Bosforu, Miłość i przeznaczenie. Produkcja opowiada losy Zejnep i Barysza i od samego początku cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Co wydarzy się w życiu bohaterów w najbliższych epizodach?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 105

W 105. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisję zaplanowano na piątek, 6 maja 2022 roku, Ali Ryza zaprasza Sultan do kawiarni. Benal postanawia jeszcze raz powalczyć o Mehdiego. Nermin i Zejnep przenoszą się do nowego domu. Narmin wyrzuca Sakin zło, którego dopuściła się wobec Zejnep. W chwili, gdy Zejnep i Nermin mają wejść do nowego domu, podjeżdża jakiś motocyklista i strzela.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE