Miłość i przeznaczenie 39, 40, 41, 42, 43 streszczenie. Nermin dowiaduje się, że Ekrem zmalwersował firmowe pieniądze i chce uciec z Meltem. Zejnep dostaje pracę

2022-01-31 9:05 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie odc. 39, 40, 41, 42, 43 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 31 stycznia - 4 lutego 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie to turecka produkcja, która jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od grudnia 2021 roku. Serial opowiada historię miłości Zeynep oraz Mehdiego i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W nadchodzących odcinkach hitu będzie się sporo działo. Mużgan ratuje Benal z rąk Serhata i zabiera ją do domu Mehdiego, powodując tym złość Zejnep. Zejnep wygłasza na rozdaniu dyplomów wzruszające przemówienie. Sultan próbuje wyswatać Dżemile z Nuhem. Co jeszcze wydarzy się w najbliższych epizodach Miłości i przeznaczenia? Sprawdźcie!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - odcinek 39

Dalszy ciąg hotelowych rozrywek. Sultan idzie na dyskotekę. Patyczak dostrzega Emine. Zejnep wyznaje Mehdiemu, że nie jest dziewicą. Gdy Zejnep opuszcza hotel widzi w lobby Emine i Faruka. Benal natyka się na ulicy na swego byłego męża. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 40

Mużgan ratuje Benal z rąk Serhata i zabiera ją do domu Mehdiego, powodując tym złość Zejnep. Nermin dowiaduje się, że Ekrem zmalwersował firmowe pieniądze i chce uciec z Meltem. Zejnep wygłasza na rozdaniu dyplomów wzruszające przemówienie. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 41

Zejnep wybiera się do psychologa i dowiaduje o sobie ciekawych rzeczy. Mużgan podpuszcza Benal, by postawiła się Zejnep. Odmieniona dietą Sultan namawia Dżemile, by zmieniła swoje życie. Mehdi odwozi Zejnep na rozmowę o pracę w firmie prawniczej. 

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 42

Sultan próbuje wyswatać Dżemile z Nuhem. Zejnep zamiast rozmowy o pracę na zlecenie przyszłego szefa wykonuje jakieś tłumaczenie, lecz do spotkania nie dochodzi. W pierwszym dniu szkoły Patyczak ma przykre przeżycia i ucieka. Faruk chce wynająć Emine drugi dom i ona zaczyna coś podejrzewać. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 43

Benal źle się czuje w domu Mehdiego i chce odejść. Zejnem ma żal do Mehdiego, że on i Patyczak oszukali ją. Zejnep dostaje decyzję o przyjęciu do pracy. Emine podejrzewa, że Faruk coś przed nią ukrywa, i postanawia to sprawdzić. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE