Milionerzy

i

Autor: Materiały prasowe TVN

Milionerzy - pytanie za tysiąc złotych dotyczyło... Pawła i Gawła! Znasz odpowiedź?

2023-02-09 13:25

Milionerzy zaskoczyły widzów ciekawym pytaniem. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed telewizory, aby śledzić program na antenie TVN. Fani teleturnieju lubią sprawdzać, czy znają odpowiedzi na pytania, które zadawane są uczestnikom. Ostatnio uczestniczka usłyszała pytanie o... Pawła i Gawła. Wiecie, jaka jest poprawna odpowiedź?

Milionerzy to jeden z programów, które wywołują wiele emocji. Od lat widzowie wyczekują na szczęśliwców, którym uda się zgarnąć główną nagrodę. Przy okazji to świetna możliwość sprawdzenia własnej wiedzy ogólnej. Pytania często zaskakują, a czasem odpowiedzi na potencjalnie banalne pytania okazują się być trudne. Odpowiedzi na pytania lubią zgadywać także widzowie, którzy lubią wiedzieć, czy udałoby im się wygrać milion. W ostatnim odcinku pojawiło się pytanie nawiązujące do słynnego wiersza. Widzowie próbowali się dowiedzieć w Google, jaka była prawidłowa odpowiedź. Jak powinna odpowiedzieć uczestniczka Milionerów?

Dramat uczestniczki w Milionerach. Pokonało ją pytanie o Fozziego z mapetów

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Milionerzy - pytanie o Pawła i Gawła

Uczestniczka programu Milionerzy musiał odpowiedzieć na następujące pytanie: Co robił Gaweł w wierszu Aleksandra Fredry "Paweł i Gaweł"? Do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

  • A. "podszkalał Pawła w dwuboju"
  • B. "w ubraniu spał w przedpokoju"
  • C. "ulegał zmianom nastroju"
  • D. "polował po swym pokoju"

Uczestniczka postanowił nie korzystać z żadnego koła ratunkowego i zgodnie z własnym przeczuciem zaznaczył odpowiedź D. Była to poprawna odpowiedź. Tym samym zdobyła gwarantowane 1000 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE